Піджаки для дівчат plus size – як вибрати фасон

Останнім часом при створенні образів дуже складно обійтися без додаткового шару у вигляді піджака або жакета: це і вдала ідея для прохолодних вечорів, і можливість скласти багатошаровий образ, і спосіб надати одягу більш формального вигляду. Зрештою, піджак може бути просто гарним, а ми, жінки, ніколи не відмовимося від агрної та стильної речі. Однак, як бути, якщо у тебе фігура плюс сайз? Сьогодні у нас є декілька слушних порад про те, які жакети краще підійдуть дівчатами з пишними формами, як обрати піджак для дівчини з великими грудьми, і чи можна носити оверсайз у великих розмірах. Почнімо!

Модні піджаки великого розміру

Весна 2022 року радує нас новим прочитанням вічної класики, а також наявністю незвичних фасонів. Зараз, наприклад, дуже популярні костюми-трійки з жакетами та жилетами, і цю тенденцію можна дуже вдало використати для фігури plus size. За допомогою жилета на ґудзиках та високих брюк ти можеш скоригувати лінію талії, а піджак у тон із резинкою на поясі додасть родзинку у строгий образ.
Якщо ти тяжієш до суворішої класики, обирай піджак стандартної довжини без лацканів у складі ділового брючного костюму. Він допоможе підкреслити лінію декольте, а модний принт в гусячу лапку або велику кольорову клітинку зробить цей лук трендовим і сучасним.
Ще один тренд – це піджаки оверсайз яскравих кольорів. Тобі може здатися, що для фігури плюс сайз комбінація яскравого кольору та великого розміру буде недоречною, проте це не так. Яскравий піджак малинового, помаранчевого чи синього кольору чудово доповнить комплект із майки та широких брюк чорного кольору або шовкову сукню комбінацію у довжині мідаксі.

Найкращі фасони для різних типів фігури

За допомогою правильно підібраного піджака можна підкреслити соковиті переваги плюс сайз фігури і приховати можливі недоліки. Наприклад, якщо у тебе фігура груша (широкі стегна та вузький верх), то необхідно врівноважити твої пропорції. Це можна зробити за допомогою прямого подовженого піджака в дрібну клітинку з лацканами та V-подібним вирізом. А ось для фігури з великими грудьми можна вибирати темний жакет оверсайз, роблячи акцент на кольорових брюках та їх широкому фасоні.
Якщо в тебе фігура яблуко (округлий живіт і худі ноги), зупиняйся на піджаку на запах із поясом: так ти позначиш лінію талії та візуально розділиш фігуру на верх та низ пропорційно. Я раджу тобі купити жіночий піджак великого розміру трохи подовженого силуету, щоб відвернути увагу від можливого дисбалансу верху та ніг.

(Visited 264 times, 1 visits today)