Головні модні правила весни: що потрібно знати

Цьогорічна весна надовго затягла зі своїм приходом: тільки нещодавно, нарешті, стало тепліше, й ми змогли приділити увагу весняній моді. Що відбувається у ваших гардеробах на весну-літо? Упевнена, там такий самий хаос, як і в мене. Тому всім нам не завадить докладний гайд за весняними тенденціями: що носити навесні, як інтегрувати новинки в гардероб, що вже є, і на яких тенденціях варто загострити особливу увагу в 2022. Вперед!

Силуети з розрізами

Розрізи можуть бути скрізь: і на штанинах брюк палаццо, і на рукавах подовженого жакета, і по центру спереду вузької спідниці олівець з еко шкіри, і на ребрах у гарній вечірній сукні. Незвичайно виглядають фігурні розрізи з переплетення тканини сукні або клаптями, зав’язаними у вузли. У будь-якому випадку, одяг з розрізами гарантовано надасть тобі можливість створити яскравий і незвичайний образ всього за декілька хвилин.

Більше асиметрії

Сукні цього року все більш несиметричні: пропоную тобі відійти від традиційної горизонтальної лінії подолу і поринути в експерименти з гострими кутами, прорізами, шнурівкою, відсутністю одного з рукавів, вирізами на спині. Найкрутіше за все асиметрична сукня виглядає у довжині міні або максі, тут не буває компромісів. Забирай волосся у високу зачіску, одягай лаконічне взуття та мінімалістичні аксесуари, щоб не відволікати увагу від особливостей одягу.

Комбінуємо сукні із брюками

Так, цей тренд залишається з нами ще як мінімум на сезон. Найкраще його можна обіграти з прямими джинсами або брюками кльош і короткою сукнею сорочкою на ґудзиках. Сукня піджак для такого образу теж підійде якнайкраще: ти можеш поєднувати її і з брюками, і з голими ногами, вносячи різноманітність у звичні капсульні образи. Також з широкими брюками зі штапеля можна вдягнути легку довгу сукню туніку з високими розрізами з боків: вийде лук в індійському стилі.

Усі види костюмів з помітними аксесуарами

Костюми з жакетами незвичних форм, нестандартної довжини та крою – це ще не всі особливості весняних трендів. Якщо тобі вже сподобався костюм із міні спідницею трапецією та коротким жакетом чи чоловічим піджаком смокінгом та широкими брюками кюлотами, саме час подумати про те, як завершити такий образ прикрасами та аксесуарами. Дизайнери приділяють увагу бодічейнам з тонких ланцюжків та перлинних ниток, намистам зі срібла та необроблених перлів, тонким ниткам різнокольорових намист, чокерам з шовковою стрічкою та металевими кільцями.

 

(Visited 167 times, 1 visits today)