Інститут Pantone назвав наймодніший колір 2020

Інститут кольору Pantone щороку в кінці грудня оголошує головний колір майбутнього сезону. У минулому році балом правив «Живий корал», оптимістичний золотисто-червоний відтінок з апельсиновим відтінком. В цьому ж році оголосили 19-4052 Classic Blue — «Класичний синій». Тому ми провели невелике дослідження, і вирішили вам розповісти, чому Pantone диктує моду всьому світу, і чому саме цей відтінок був обраний в цьому році. А ще, звичайно ж, розповімо, які речі в новому найголовніше модному кольорі ви зможете купити в інтернет-магазині VOVK.

  • Хто такі Pantone і навіщо їм щороку обирати новий колір
  • Колір 2020 року і що ви повинні про нього знати
  • Які речі в трендовому відтінку купити?

Хто такі Pantone і навіщо їм щороку обирати новий колір

Компанія Pantone створена в п’ятдесятих роках минулого століття братами Левайн, і називалася в той час M & J Levine Advertising. Вони надавали послуги підрядників для рекламних агентств —  займалися друкованою продукцією і шукали найбільш точний і економний спосіб яскравої передачі кольору для плакатів, листівок та інших рекламних матеріалів.

Справжня слава прийшла до них пізніше, коли вони придумали випускати щорічний каталог відтінків. Кожен колір мав свій код і свою назву, щоб між маркетологами і підрядниками не виникало плутанини при замовленнях. Такі каталоги швидко знайшли широку аудиторію: ними із задоволенням почали користуватися дизайнери одягу та інтер’єрів, художники, і взагалі всі, хто стикається в своїй роботі з кольорами і відтінками.

Так Інститут кольору Pantone вдалося вийти на світовий ринок і стати своєрідними рок-зірками в світі дизайну. І звичайно, як і у будь-якої зірки, у них повинна була бути «фішечка», якою і став «Колір року».

Колір 2020 року і що ви повинні про нього знати

Отже, оскільки все, що виходить на світову арену, обов’язково стає політичним, таким, що стосується кожного з нас, то навіть номінація «Колір року» не вручається просто так. Під кожен відтінок, обраний Інститутом кольору, обов’язково подається детальне роз’яснення того, чому саме цей колір удостоївся такої честі.

Синій традиційно вважається мирним кольором мудрості, нічних сутінків, благородства і спокою. «Класичний синій» вселяє почуття захищеності, підкреслюючи нашу потребу в надійності і опорі », — пишуть представники Pantone.

Крім того, віце-президент Інституту кольору Pantone Лорі Прессман розкрила порталу TIME ще пару секретів про те, чим вони керуються, обираючи головні відтінки. За її словами, колір, обраний представляти прийдешній рік, повинен бути «життєствердуючим» і надавати людству енергію жити у непрості часи. А синій був обраний саме тому, що це колір, що зустрічається в природі — якраз вчасно, адже проблеми екології і розумного споживання виходять на перший план.

Так що, як бачите, немає нічого випадкового в цьому світі — як і у виборі кольору 19-4052 Classic Blue «Класичний синій»!

Які речі в трендовому відтінку купити?

Переходимо до найцікавішого для всіх модниць і прихильниць інтернет-магазину VOVK! Які речі варто купити в самому модному кольорі сезону? Ось наш ТОП:

  1. Жакет. По-перше, тому що це класика, а по-друге, тому що хороший жакет повинен бути у кожної дівчини. Ось тільки з якоїсь невідомої причини (може, шкільна форма винна?), українські пані тягнуться до чорних речей. У той час як синій за рахунок своєї природної м’якості, не буде вас штучно бліднити і старити, як це іноді робить вугільно-чорний одяг.
  2. Блуза з принтом. Рекомендуємо обирати не чисто синю річ, а світлу блузку з романтичним рослинним малюнком, який і буде віддавати данину тренду. Дивно, але саме дрібні кольорові вкраплення краще відтіняють зовнішність, ніж тотал-лук в тому ж кольорі. Так що, якщо у вас сині, сірі або блакитні очі — така блуза підкреслить їх колір набагато краще, ніж повністю синя. До того ж, ви тільки уявіть, як вона буде виглядати разом із запропонованим вище жакетом!
  3. Блуза з принтом. Рекомендуємо обирати не чисто синю річ, а світлу блузку з романтичним рослинним малюнком, який і буде віддавати данину тренду. Дивно, але саме дрібні кольорові вкраплення краще відтіняють зовнішність, ніж тотал-лук в тому ж кольорі. Так що, якщо у вас сині, сірі або блакитні очі — така блуза підкреслить їх колір набагато краще, ніж повністю синя. До того ж, ви тільки уявіть, як вона буде виглядати разом із запропонованим вище жакетом!
  4. Вечірня сукня або костюм. Синій не дарма асоціюється з благородством і королівською гідністю — це дійсно колір аристократії і монархії. А тому, вибираючи вечірній образ, рекомендуємо придивитися до одягу в саме такому відтінку — адже навіть якщо Інститут кольору оголосить новий колір сезону, в такому благородному вбранні ви будете виглядати доречно завжди і на будь-якому урочистій
(Visited 288 times, 1 visits today)