Помилки при виборі одягу, які псують ваш образ

Припустимо, ви вже перечитали всі статті з нашого блогу, переглянули всі модні журнали і канали на YouTube, і тепер впевнені, що знаєте про тренди все. Що ж, поради по стилю в цій статті давати не будемо, зате проаналізуємо помилки при виборі одягу як на свято, так і на кожен день. Адже кожна з нас стикалася з такою ситуацією – дивишся на людину, і начебто все добре, але щось все одно заважає вважати її красиво вдягненою. Що ж може бути не так?

Це не акуратно

Напевно, пункт очевидний, але зайвий раз повторити не завадить. Збиті підбори, протерті ручки на сумці, плями або зім’ятий одяг  – все це зводить нанівець всі ваші модні старання. Запам’ятайте золоте правило стилю: якщо річ прийшла в непридатність і не піддається відновленню – замініть її на нову. Благо, в інтернет-магазині VOVK є все – будь то сукня або брюки на кожен день.

Це не за розміром

Помилки, які псують ваш образ, бувають різними, але одна з найпоширеніших – це одяг, який на вас погано сидить. Від занадто тісної нижньої білизни з’являються ті самі валики і складочки, занадто великі брюки візуально руйнують пропорції – в загальному, прикладів багато. Сучасні стилісти кажуть приблизно наступне: нехай футболка або блуза, а також верхній одяг будуть на пів розміру або розмір більше, а от брюки і будь-які інші «низи» – строго розмір в розмір. Так-так, якщо ви трошки набрали вагу або схудли, не потрібно здійснювати героїчні спроби вдягти стару спідницю – краще порадуйте себе обновкою!

Купити брюки

Це вам не личить

Можна з ніг до голови одягнутися в хайповий одяг, трендові відтінки і модні бренди – і виглядати при цьому безглуздо. По-перше, не можна сліпо копіювати образи, які ви бачите у Instagram-блогерів, знаменитостей або на манекенах в магазинах, тому що ви, швидше за все, опинитеся в натовпі тих, хто сліпо копіює чужі образи. А по-друге, одяг в першу чергу потрібний вам, а не для моди. А тому проявляйте фантазію і доповнюйте свої аутфіти тим, що підкреслює вашу індивідуальність, наприклад, сумкою.

Купить брюки

Це вам не подобається

Звичайно, помилки бувають різними, і з деякими з них ви маєте право сперечатися і не погоджуватися. Але головне, що псує образ – це особистий дискомфорт. Якщо ви відчуваєте себе незатишно в яскравому кораловому – не носіть його, хоч це і «колір року». Якщо знаєте, що кроп-топи – «не ваша історія», не потрібно себе примушувати, вибирайте звичайний топ. Класика завжди актуальна! Одяг потрібний, щоб ви відчували себе найкрасивішою – а тому не бійтеся порушувати модні правила і носите те, що подобається!

Як ви розумієте, саме поняття «невиправних помилок в одязі» дещо застаріле: аж надто багато в моді тонкощів і умовностей, а тому строгих заборон не існує. Ми закликаємо вас не відмовлятися від свого «Я», і носити те, в чому ви відчуваєте себе комфортно, а ми сподіваємося, що наші поради вам в цьому допоможуть.

(Visited 1 081 times, 1 visits today)