Як обрати сукню розміру XXL

Мода плюс сайз з кожним роком розвивається все інтенсивніше, і це не дивно: сьогодні поняття загальноприйнятих стандартів краси стало досить розмитим. Будь-яка жінка може сміливо виглядати так, як їй подобається, і не озиратися на те, що подумають інші: це стосується і зовнішності, параметрів фігури, і способу життя. І це дуже чудова тенденція, як на мене.

Якщо у вас нестандартні параметри фігури та пишні форми, їх абсолютно точно можна подати у найбільш вигідному світлі за допомогою правильно підібраного одягу. Сьогодні мова піде саме про це, а саме – про сукні та про те, як обрати сукню великого розміру. Ось кілька простих порад.

Визначаємо тип фігури

Підібрати вдалу сукню plus size доволі просто, якщо ви знаєте свій тип фігури, адже для кожної статури є певні вдалі моделі. Наприклад, якщо у вас фігура пісочний годинник (пишні груди, широкі стегна і вузька талія), то вам можна не обмежуватися парою фасонів суконь, а обирати будь-який на свій смак: такий тип фігури універсальний. Якщо у вас широкі стегна, обирайте сукні «з повітрям», які можна розділити на верхню і нижню частину за допомогою ремінця або пояса, залишивши на верхній частині невеликий напуск, щоб компенсувати диспропорцію. Якщо ж ви, навпаки, маєте пишний верх і вузькі стегна, вибирайте сукню А силуету з ярусних оборок, сукню з облягаючим верхом і спідницею кльош або сукню футляр зі спідницею на запах. Ну а жінкам з круглим животом раджу звернути увагу на сукню піджак або сукню на запах.

Підбираємо універсальні моделі

Сукня на запах, до речі, є універсальним рішенням для фігури плюс сайз. Воно пасує всім дівчатам із соковитими формами, головне – підібрати довжину відповідно до вашого зросту. Пояс на талії допоможе візуально позначити її, а трикутний виріз – подовжити торс та шию, зробивши вас візуально стрункішою. До моделей сукні XXL, які пасують усім, також належить сукня лялечка з підрізом на талії та сукня трапеція: вони приховують можливі проблемні місця та підкреслюють ваші сильні сторони.

Особлива сукня для важливого приводу

Якщо попереду у вас урочистість, якийсь важливий захід або просто гарне романтичне побачення, потрібно обов’язково підібрати ефектну вечірню сукню. Для дівчат плюс сайз я можу порекомендувати сукню комбінацію нижче коліна на тонких бретельках (у поєднанні з подовженим жакетом і туфлями на підборах), сукню з верхом на запах, пишними рукавами та спідницею кльош, а також вечірню сукню кімоно з шовку. У таких моделях ви обов’язково сяятимете!

 

(Visited 203 times, 1 visits today)