Назви принтів у жіночому одязі: як правильно

Однотонний одяг – це, звичайно, чудово, але всім нам іноді хочеться різноманітності. Для такого випадку знадобляться принти та візерунки: як класичні, так і незвичайні, сучасні та стилізовані. Спробуємо розібратися в найпопулярніших із них і подивимося, як використовувати принти у гардеробі.

Смужка

Принт у смужку – це найбільш класичний візерунок, який, однак, має багато варіацій. Смужки можуть бути вузькими, широкими та різної товщини; розташовуватися по горизонталі, вертикалі або в незвичному порядку (криві смужки або діагоналі); їх відтінки можуть бути базовими та пастельними, або дуже яскравими та помітними. Найбільш популярні речі в смужку для створення різних образів – це приталена сорочка в діловому стилі, смугастий лонгслів-тільник і сукня або сарафан у морську смужку блакитного або синього кольору.

Клітинка

Принт у клітинку теж буває дуже різноманітним. Це може бути шахова клітинка (як чорно-біла, так і кольорова) з рівних великих квадратів, ромбовидна клітинка-доміно, яка часто використовується на трикотажних жилетах, клітинка шотландка, що нагадує візерунок теплого вовняного пледа (зазвичай вона складається з двох або більше кольорів і формує горизонтальні та вертикальні смуги різної ширини). Найкраще картатий принт виглядає на спідницях у складку, теплих вовняних сукнях та піджаках оверсайз.

Ялинка

Ще один поширений візерунок для одягу з діловим ухилом – це ялинка: діагональні маленькі смужки, що формують зигзагоподібний принт. Як правило, цей візерунок використовується в костюмному одязі нейтральних кольорів: теплих брюках палаццо, піджаках і жакетах, жилетах на ґудзиках та класичних пальтах.

Огірки

Принт огірки або індійські огірки – це сміливий візерунок, дуже популярний у літніх образах 2022. Це східний орнамент, що передбачає яскраві кольори, тому ідеально підібрати собі яскраву штапельну скуню до підлоги, сарафан з розрізами, ярусну сукню міні з оборками А силуету або коротку сукню комбінацію.

Гусяча лапка

Принт гусяча лапка – це ускладнена варіація принта в клітинку: замість рівних квадратів її характерною рисою є ламані кути та діагональне розташування елементів візерунка. Гусяча лапка підходить для теплих суконь, осінніх плащів та пальто, кардиганів, костюмів з коротким піджаком та спідницею міні або широкими брюками.

Тай-дай

Принт тай-дай – це гаряче привітання з моди 90-х: тоді ми самі намагалися фарбувати футболки у всі кольори веселки, а зараз маємо можливість купити все, що завгодно, з таким яскравим візерунком, починаючи від трикотажного спортивного костюма та закінчуючи пляжною накидкою. Тай-дай – це величезні кола з різнокольорових смуг, що нагадують квіти, і вони ідеально розфарбують твої літні образи.

(Visited 99 times, 1 visits today)