Літній догляд за шкірою обличчя

Наша шкіра вкрай чутливий та ніжний орган, який можна легко пошкодити. Тому їй потрібен особливий догляд в літній період. Це не означає, що в інший час не варто приділяти цьому питанню належної уваги. Але, як показує практика, більше проблем зі шкірою виникає влітку. Надмірна робота сальних залоз, поява пігментних плям, втрата тонусу шкіри, зневоднення, сухість та інше.

Гутен морген, світ!

Мабуть, почнемо з самого початку – ранкового вмивання. Постарайтеся в літній період вмиватися звичайною і прохолодною водою. Найкраще це робити чистою фільтрованою водою, щоб не змивати захисний бар’єр шкіри та звести до мінімуму вплив хлору на шкіру. Через те, що мікробіом виступає природним бар’єром, що відповідає за здоров’я шкіри.

Змочіть спонж водою і протріть шкіру. Після вмивання зачекайте поки природним шляхом вода не висохне.

Очищення – режим очікування увімкнений

Літня спека сприяє надмірній роботі сальних залоз і появі дрібних висипань. Що, на жаль, радості не викликає.

І що кожна з нас починає робити? Так-так, ми беремо гель або пінку для вмивання проти жирної шкіри та інтенсивно починаємо вмиватися. Словом, ми робимо все, щоб позбутися від надлишку жиру на обличчі. Але ефект отримуємо абсолютно протилежний і робимо собі ведмежу послугу. А все через те, що наша шкіра сприймає це як тривогу і спрацьовує механізм захисту. І як результат сальні залози починають з більшою інтенсивністю виділяти жир, і обличчя починає блищати ще інтенсивніше.

Ці продукти за своїм складом дуже агресивні та тільки погіршують ситуацію. Зверни увагу на продукти, які не містять масел, спирту, парабенів, сульфатів і віддушок.

Наприклад, для вечірнього ритуалу відмінно підійде гідрофільне масло або молочко. Вони не тільки розчиняють макіяж і залишки захисного SPF-крему, але й зволожують шкіру, не пошкоджуючи ph шкіри і її гідроліпідний баланс. Після скористайтеся гелем або пінкою, щоб прибрати надлишки масла.

Дзен тонізації

Найчастіше цим етапом більшість нехтують, вважаючи його недостатньо важливим кроком у догляді за шкірою в літній період. Адже саме цей етап допомагає виглядати пружною, свіжою, відпочилою і навіть молодшою. Для літнього періоду відмінно підійде тонік або тонер.

Хочемо звернути увагу на тонер для обличчя. За своїми характеристиками він має перевагу перед своїм побратимом тоніком. А все тому що він:

  • Відновлює і нормалізує ph-баланс шкіри
  • Запобігає появі зморшок і в’ялості шкіри
  • Підсилює дію іншого засобу для догляду
  • Одночасно тонізує і зволожує

Тонер виступає свого роду “провідником” між іншими компонентами. Але користь заспокійливого тоніка ніхто не скасовував. Обирайте той продукт, який вам до душі.

Зволоження, зволоження і ще раз зволоження. А чи так це?

Існує хибна думка, що від палючого сонця і сухого повітря врятує рясна кількість зволожуючого крему. Так побільше і на все обличчя.

Дівчата, не хочемо вас засмучувати, але так робити не варто. Шкіра в таких ситуаціях отримує надмірне зволоження і сприйме це, як сигнал припиняти виробляти шкірне сало. В результаті порушується природний процес роботи сальних залоз.

Тому на літо придивись до б’юті-засобів з максимально легкою текстурою: креми-сорбети, флюїди, лосьйони або сироватки. Вони більш кращі, ніж щільні креми, якими звикли користуватися в іншу пору року.

Не забуваємо про захист

Найважливіший етап в літньому догляді – хороший сонцезахисний крем. Бажано із захистом SPF 30 від ультрафіолетового випромінювання. Щоранку за 20 хвилин (можна під макіяж) до виходу наносите сонцезахисний крем і повторюйте день у день цей ритуал, як мантру. Це допоможе захистити шкіру від пошкодження УФ-променями, які викликають зморшки, в’ялість шкіри, нерівний тон і навіть появу раку шкіри.

Якщо потрібно повторюйте маніпуляції кілька разів на день, якщо проводите багато часу на сонці.

Головний принцип догляду влітку за шкірою – чим менше, тим краще!

Не забувайте піклуватися про себе та балувати себе новою сукнею або спідничкою! 😉

Підібрати сукню