Креативні ідеї і вдалі пози для фотосесії восени

Осінь – ідеальний час року для романтичних прогулянок, гарячих напоїв та захоплюючих пейзажів.
Це також чудова нагода зробити творчу осінню фотосесію, яка дозволить отримати в свій профіль в соціальних мережах безліч красивих фотографій.
А які ідеї використовувати і як вибрати пози для фотосесії восени, щоб кадри вийшли по-справжньому красивими, ми розповімо далі.

Вдалі пози для фотосесії

Погляд через плече

 

Така поза для фотосесії підійде всім без винятку дівчатам. Вона легка і дозволяє в кадрі створити відчуття невимушеності. Немов ви не позували спеціально, а лише випадково обернулися. Тому вкрай важливо розслабити шию і злегка підняти вгору підборіддя, щоб виглядати максимально натурально.
Ну і звичайно ж прислухатися до порад фотографа, він скоректує і підкаже, як ви найбільш виграшно виглядаєте в кадрі.

Положення лежачи

Вдала поза для фотосесії – лягти на землю і злегка спертися на лікоть. Звичайно, восени, коли грунт вже не так нагрівається, для такого знімка краще підкласти плед. Він буде гармонійно виглядати в кадрі, якщо ви виберете відповідне забарвлення. Але якщо ви не боїтеся прохолодної землі, сміливо лягайте прямо на килим з листя. Кадр буде по-справжньому осіннім!
Ще один варіант – сісти боком до фотографа і спертися на руки. Також рекомендується зігнути одну ногу в коліні, а другу витягнути вперед, натягнувши носочок, як в танцях. Важливий момент – прогніться в талії і закиньте голову назад, адже саме плавні вигини надають такій позі для фотосесії особливого шарму.

Хода від стегна

Любительки простих рішень точно оцінять цю вдалу позу для фотосесії! Відведіть назад плече і зробіть крок назустріч фотографу, при цьому крокувати потрібно від стегна. Рекомендується також не дивитися в цей момент в об’єктив камери, а трохи відвести погляд, немов ви дивитеся на горизонт і сповнені впевненості в своїй привабливості. Кадр вийде дуже красивим і природним.

Зосередьтеся на листі, щоб створити унікальні композиції

Падаюче листя – класика осінньої фотографії. Але ця ідея настільки популярна, що може зробити ваші фотографії схожими на будь-який інший осінній контент.

Щоб цього уникнути, поекспериментуйте з різними ракурсами і композиціями. Наприклад, об’єкт не завжди повинен бути в фокусі. Звичайно, в цьому випадку чіткий портрет зняти не вийде, зате такий знімок точно збере лайки в Instagram!

Виберіть образ в кольорах осені

На найкрасивіших осінніх фотографій всі складові кадру гармоніюють з навколишнім середовищем.

Перед фотосесією уважно вивчіть свій гардероб. Вам необхідні речі в червоних, помаранчевих і жовтих тонах. Немає нічого підходящого? Не біда! Ви завжди можете купити сукню на VOVK.COM.

Доповніть образ жакетом, легким шарфом або капелюхом. Завдяки такому підходу ваш образ буде цілісним і гармонійним в кадрі.

Фотосесія в золоті години

Осінь може здатися не сонячним часом року. Але в певний час доби, так званий “золотий час” вранці і ввечері, світло на знімках буде по-справжньому красивим!

Це світло, тепле і золотисте, більш м’яке, ніж типове денне. Воно ідеально підходить для фантастичних фотографій на відкритому повітрі.

Не забудьте максимально використовувати осіннє світло. Використовуйте пряме світло для класичних портретів, заднє – для створення золотою димки і бічне світло для атмосферних портретів.

Осінні барви, пейзажі і світло створюють ідеальні умови фотосесії на відкритому повітрі!
Рекомендуємо перейти на VOVK.COM, вибрати образ і відправлятися за красивими знімками вже в найближчі вихідні!

(Visited 1 625 times, 2 visits today)