Гуаша: міф чи корисний масаж для обличчя

Якщо ви стежите за трендами в догляді за собою, значить точно не один раз чули про гуаша! Цей мега популярний масаж для обличчя за допомогою спеціального скребка. Гладкий, блискучий, зроблений з натурального каменю масажер для бездоганної шкіри так і манить всіх прихильниць б’юті процедур.
Але чи такий корисний масаж гуаша або це черговий розпіарений міф?
Отже, давайте разом розберемося в цьому питанні!

Гуаша: що це?

Сам термін «гуаша» складається з двох частин: «гуа» – скребок, «ша» – почервоніння шкіри. Перші згадки про схожий інструмент зустрічаються ще в кам’яному віці. Тоді первісні знаряддя вперше використовувалися мисливцями-збирачами. Історичні факти свідчать про те, що такий скребок застосовувався для розтирання частин тіла з метою полегшення больових симптомів.
Гуаша почала набувати свою сучасну форму завдяки традиційній китайській медицині. Широке використання на практиці такого скребка пов’язують з династією Мінь (1368-1644). Його застосовували практикуючі лікарі для лікування проблем, пов’язаних з хронічними болями.
Згідно традиційної китайської медицини, ци – це енергія, що протікає через тіло. Багато людей вважають, що ци людини повинна бути збалансованою і вільно текти. Так вона забезпечує здоров’я і благополуччя. Практикуючі китайські лікарі вважають, що застій ци – потенційне джерело запалення. Розтирання ж поверхні шкіри допомагає звільнити цю енергію, зменшити запалення і прискорити загоєння.
В наші дні косметичні бренди надають особливого значення камінню – часто нефриту або рожевому кварцю, – з яких виготовляються масажери гуаша.

Популярність гуаша в світі

Масовий інтерес до масажу гуаша неухильно зростає з року в рік. Це й не дивно, адже провідні лідери думок невпинно розповідають про нього і показують вражаючі результати в перетворенні шкіри обличчя.
Деякі експерти пов’язують такий бум з популярністю східної медицини, корейської косметики і вражаючою зовнішністю східних красунь в цілому.
Ну і звичайно ж не варто ігнорувати той факт, що масаж гуаша можна робити вдома самостійно. Та й сам скребок коштує недорого.

Правильна техніка масажу гуаша

Косметологи в один голос рекомендують дівчатам уважно слідувати техніці масажу. Однак багато б’юті-блогерів роблять це неправильно в своїх навчальних відео. В результаті більшість шанувальниць б’юті процедур відразу приступають до масажу, толком не розібравшись, як правильно його проводити.
Основний секрет користі гуаша в тому, що такий масаж відновлює правильний лімфоток в тканинах обличчя і прибирає його застій. В результаті знижується напруга лицьових м’язів і набряклість.
Саме тому правильна техніка масажу гуаша так важлива. Всі рухи повинні виконуватися по масажних лініях, від центру назовні і вгору. При цьому на скребок потрібно злегка натискати. Для масажу краще нанести на шкіру масляну сироватку для забезпечення легкості ковзання.
За умови дотримання техніки, видимі результати будуть помітні дуже швидко.
Обличчя стане більш підтягнутим і сяючим.
Ну а щоб підкреслити свою красу, рекомендуємо вибрати обновку на VOVK.COM!