Streetstyle: як одягаються модні жителі українських міст

Кожен сезон – це зміна не тільки ритму життя, настрою, але і, звичайно ж, гардероба. Україна особливо відома красою своїх жительок, а тому, головні модниці Києва, Львова, Одеси, Дніпра та інших українських міст, поспішають в торгові центри або в інтернет-магазин жіночого одягу для того, щоб урізноманітнити свій повсякденний стиль і додати в нього нові модні луки.

Основні тенденції в українській моді

Говорячи про Україну і її моду, можна зробити цікаві висновки і побачити жіночий стильний стрітстайл, який відрізняє їх від інших. Тож які ж основні тренди українського стилю і як тут одягаються модні жительки? Про це і поговоримо.

• Вишивка

Стильний одяг в українському стилі сьогодні вже відомий у всьому світі і причиною тому стали, звичайно ж, вишиванки. Вони настільки лаконічно і стильно вписалися в повсякденне життя, що українська вулична мода це вже не мрії, а реальність.

Національний костюм в повсякденному житті можна зустріти абсолютно в будь-якому місці – в офісі, на прогулянці в парку, в кафе або на вечірці, на урочистому заході або бізнес-зустрічі. Широкий асортимент суконь, блуз, сорочок і футболок з елементами національного костюма ручної або машинної вишивки на будь-яких видах тканини, прекрасно вписуються як в повсякденний костюм, так і в вечірній.

Класичний варіант вишиванки в поєднанні з брюками, спідницями або улюбленими джинсами – ще один модний тренд нашої країни. Мабуть, саме таке поєднання стало формуванням українського street fashion.

• Патріотизм

Ще одним важливим трендом в моді став патріотизм українців. Багато політичних ситуацій в країні стали поштовхом до того, що люди стали виявляти свою думку не тільки гаслами, які потрібно викрикувати або плакатами, на яких написані їхні вимоги, але і за допомогою написів на одязі. Сьогодні найкращі стрітстайл образи з принтами з української символіки або написами – ще один тренд, який щільно увійшов в українську моду. Найбільш популярні серед них написи зі словом think («думати»), малюнки з національною символікою або фото / портрети українських діячів чи знаменитостей.

• Орієнтир на «західних сусідів»

Що стосується стилю українців в цілому, то він, звичайно ж, більше спрямований на зарубіжний стиль. Копіювання світових ікон стилю і трендів, які демонструються на відомих подіумах – те, що люблять модні мешканки України. До речі, сам стрітстайл «привезли» до нас саме любительки шопінгу за кордоном.

• Комфорт

Але що є дійсно схожим у всіх українок це те, що більшість з них обожнює саме «свій стиль» і в одязі пріоритетом вважають комфорт і затишок. У моді сьогодні зручні і прості речі. Якщо говорити про тканини – то вибір однозначно падає на натуральність, що стосовно взуття – краще купити чергову пару кросівок, ніж обрати щось на високих підборах, а в аксесуарах домінує мінімалізм.

Природність – ось що є відмінною рисою в стрітстайл моді українських дівчат – найкрасивіших дівчат на планеті.

 

(Visited 169 times, 1 visits today)