Модні принти, які перевтілять образ

Отже, прийшов час більш детально обговорити модні принти нинішнього сезону і показати на які саме речі слід звернути увагу вже зараз, щоб бути в тренді і крокувати в ногу з часом.

  • Квіти. Квітковий принт займає головну роль серед всього одягу з малюнком вже кілька сезонів поспіль. Не здають свої позиції квіти і цього літа. Широкий асортимент візуалізації – від дрібної квіткової розсипи до принтів в величезні бутони, дозволять кожній дівчині створити свій неповторний стиль. Найкраща інвестиція у флористичні малюнки на одязі – сукні. Обирайте улюблений крій з принтом в квіти і насолоджуйтеся цим літом сповна.

 

  •         Хустковий принт. Ідеальна тканина для сорочок, блуз, літніх сарафанів або топів – тканина, яка візуально схожа на шарфи і хустки. Багато світових дизайнерів в цьому сезоні пропонують з’єднати комплект з таким верхом шляхом змішування відтінків і кольорів і насолодитися ансамблем, який точно заграє новими фарбами. Обирайте яскраві ліловий, зелений, фіолетовий, блакитний, помаранчевий і червоний кольори.

  •         Смуга. Улюблений для всіх смугастий принт вже кілька сезонів поспіль – актуальна прикраса для великої кількості одягу. Для літа пропонуємо звернути увагу на одяг з яскравими вертикальними смужками і незвичайний варіант, де смуга розміщена по тканині хаотично і має різну ширину. Крім суконь цікаво буде виглядати смуга на блузі, топі, футболці чи сорочці.

  •         Клітинка. Ще один різновид геометричного принта – клітинка, в нинішньому сезоні актуальні кілька варіантів – шотландський малюнок або той, що нагадує чимось шахову дошку. Звертайте увагу на цей принт в пастельних і світлих тонах.

  •         Абстракція. Тканина, яка більше нагадує картини великих художників – хіт 2021. Свою любов до мистецтва сучасного абстракціонізму в цьому році продемонстрували чимало відомих дизайнерів. Незвичайні поєднання кольору і фактур дозволять виглядати завжди особливою і яскравою.

  •         Написи. Всілякі написи, гасла, логотипи та інше – ще одне відкриття в світі моди цього літа. Все це пов’язано із ситуацією зі світовою пандемією, а також із напруженою політичною ситуацією у деяких країнах. Тепер висловлювати свою позицію можна не тільки з плакатом в руках, а й просто одягнувши улюблену футболку або худі з будь-яким написом.

  •         Морська тематика. Океан, хвилі і каміння, морські корали або зірки, рибки і різнокольорові мушлі – ще один тренд для літа. У таких малюнках можна відчути свободу і по-справжньому насолодитися усіма красотами морського дна з прикрасами на одязі у вигляді різнокольорових каменів, паєток, блискіток і ін.

А наостанок, варто відзначити, що жіночий одяг з принтом не повинен бути занадто відвертим і вульгарним, а значить, грамотно поєднуйте цікаві малюнки з базовими речами. Саме тоді ваш образ стане стильним і трендовим і точно привертає до себе увагу оточуючих.

(Visited 215 times, 1 visits today)