Стильні жіночі комбінезони на кожен день

Комбінезони більше не вважаються специфічним одягом і тепер стають повсякденною деталлю гардеробу. Проте більшість жінок так і не звикла до цього виду одягу у повсякденні. Тож розберемося, чому жіночі комбінезони варті уваги, і якими саме моделями варто доповнити щоденний гардероб.

Оберемо фасон

Довгий час жіночі комбінезони утримувались у категорії одягу на «особливий випадок». То як обрати більш менш базову модель, зробивши її основою щоденного образу? Перш за все варто обрати зовнішню форму:

не приталена, вільна верхня частина. Це обов`язковий аспект, адже завдяки дещо вільному верху рухи не приноситимуть дискомфорту, ходити та сидіти має бути зручно. Більш стягуючі, а тим паче корсетні форми навряд підійдуть для повсякденного носіння;

правильна посадка знизу. Для цього варто попрацювати з власним типом фігури та виявити, яка форма брюк личитиме саме вам. Наприклад, дівчині з типом фігури «прямокутник» варто обирати приталені, вільні донизу фасони. «Груша» має врівноважити силует, додавши об`єму в верхній частині та акцентувавши талію, а от «Яблуко» без зайвих зусиль підкреслить стрункість ніжок;

без вишукування. У виборі повсякденного одягу важливо виключити всі зайві деталі: відкриту спину, глибоке декольте, блиск та різноманіття аксесуарів. Також не підійдуть «дорогі» тканини – атлас, шовк.

Які жіночі комбінезони актуальні на кожен день?

Звичайно, мода диктує власні правила, і серед них є аспекти, які стосуються будь-яких категорій одягу. Ми виявили наступні ознаки актуальності повсякденного комбінезону:

  • Піжамний стиль. Легка розслабленість, вільні форми, приємні натуральні тканини – ось те, що характеризує піжамний стиль. У такого стилю зручний рукав (частіше за все довгий або три четверті), вільна посадка в плечах, струмуюча верхня частина та не стягуючий низ. Мода прагне до комфорту, що відображається і на жіночому одязі;

  • пастельні відтінки. Вони продовжують утримувати свої позиції, хоча трохи поступаються яскравим відтінкам. Комбінезон – річ достатньо ефектна за своїм фасоном, тож підкреслювати його насиченим кольором доречніше у вечірніх та святкових образах. Для повсякденних комбінезонів варто обирати спокійні відтінки, як от бузковий, пудровий, ніжно-блакитний;

  • зверніть увагу на горох. Чудовий варіант для тих, хто все ж віддає перевагу яскравим акцентам в одязі. Горох – великий, міленький, симетричний чи асиметричний – ідеально поєднується з вільними вільним фасоном. Повсякденний одяг з таким принтом не потребує додаткових акцентів.

Мода стрімко рухається вперед, але основні тенденції можна відслідкувати на роки вперед. Стильний одяг прагне до комфорту. Варто обирати саме ті моделі жіночих комбінезонів, які підійдуть у якості щоденного одягу та співпадуть з вашим персональним світосприйняттям.

 

(Visited 290 times, 1 visits today)