Доньки-матері: підбір гардеробу

Донька завжди наслідує маму, намагається перейняти манеру одягатися, приміряє її сукні та взуття. Мама та донька – дві найкращі подруги, а коли одяг цієї чудової пари ще і витриманий в єдиному стилі, їх безперечно чекає успіх.

Сучасний модний напрям в одязі family look або «сімейний образ» передбачає створення моделей в одному напрямі для усіх членів сім’ї. У такому образі ви неодмінно будете збирати захоплені погляди оточуючих. Модні варіації цього луку – «Як мама» чи «Як донька», «Доньки-матері» створені для того, щоб зблизити маму та доньку, таким чином, допомагаючи своєму чаду розбиратися в сучасних модних тенденціях і розвиває її смак.

Гардероб для доньки може мати ті самі базові речі, які включає гардероб матері. Це може бути повсякденний комплект, спортивний або нарядний варіант. Існує декілька видів цього луку. Розглянемо, які самі:

Жіночий одяг та одяг для дівчинки може бути виконаний в одному стилі з однотипного матеріалу. Допускаються невеликі варіації, наприклад, у мами сукня з довгим рукавом, у доньки – з рукавом три четверті, ліхтарик тощо. Мамина сукня виконується в сучасному дорослому варіанті, а сукня дівчинки має більш ніжний дитячий фасон.

  • Одяг, який може бути виконаний у абсолютно однаковому фасоні та з одного матеріалу.

  • Підбираються абсолютно різні за стилем речі, виконані з одного матеріалу. Дозволяється використовувати близькі за фактурою та кольором різноманітні матерії. Наприклад, чудово виглядає сукня в синю полоску з підібраними в тон або контрастними аксесуарами (поясом, шляпкою, біжутерією, заколками) як на мамі, так і на дитині.

  • Найбільш зручний повсякденний лук цього напряму – футболки, сорочки, піжами, домашні комплекти з однаковим принтом або надписами.

  • Одна з останніх модних тенденцій – лялька у такому ж одязі, як дівчинка, адже лялька для дитини – такий же член сім’ї.

Одяг в стилі «Доньки-матері» може бути призначений для будь-якого сезону. Різноманітні модні тренди пропонують широкий вибір літніх, зимових та демісезонних комплектів. Лишилося тільки обрати свій ідеальний family look.

 

(Visited 898 times, 1 visits today)