Жіноче пальто: модні та стильні варіанти

Пальто – елемент гардеробу, який присутній у кожної жінки. Щосезону лише змінюється його форма, яка дозволяє власниці виглядати стильно кожного сезону.

Як виглядає сучасне модне пальто? Це обов’язково цупка тканина та хороша посадка в плечах, яка робить фігуру чітко-окресленою. Кольорові варіації та матеріал можуть буть найрізноманітнішими, а ось довжина та крій диктує мода.

Довжина не повинна вкорочувати фігуру, заземляти її та робити тіло масивним. Навіть об’ємні оверсайз, які були в моді пару сезонів назад, лише додавали тендітності їх власницям. Тому оптимальною буде довжина, нижче коліна. Це гарний варіант, який не вкоротить ноги і не додасть фігурі об’єму. Від коротких варіацій слід відмовитися, замінивши їх на завжди стильні куртки-косухи.

Модні жіночі пальто

Кейп увірвався в моду та посів багато ніш у гардеробі – в тому числі. Цей елемент гардеробу у вигляді кейпу – жіночно, стильно та дуже актуально. Якщо ви хочете експериментів, але не готові до радикальних дій, то верхній одяг у вигляді кейпу – те, що вам потрібно. З ним ви будете привертати увагу, не втрачаючи жіночності та вишуканості.

Варіанти з 90-х знову вернулися на модну арену. Класичні довгі пальто з поясом стриманих відтінків будуть виглядати стильно на жінках, які не звикли до експериментів та надають перевагу класиці.

Оверсайз трохи відходять на другий план, хоча все ще залишаються модними. Освіжити одяг з минулих сезонів допоможуть широкі ремені, які стали використовуватися всюди: підкресліть ременем талію, затягнувши його на верхньому одязі. Це виглядає жіночно та незвичайно.

Доки дозволяє погода, додавайте до оверсайз пальто багашаровості. Наприклад, носіть його нарозхрист з піджаком, пуловером, водолазкою або футболкою – головне, щоб на вас було не менше трьох шарів одягу. Багатошаровість не вимагає додаткових аксесуарів, оскільки з нею образ автоматично виглядає зібрано та цілісно.

.

Кольорові рішення

Якщо ви хочете зробити акцент на принті, то зверніть увагу на наступні варіанти:

  • гусяча лапка. Не дивлячись на те, що попередні сезони були перенасичені цим принтом, вона все ще тримає свої позиції. Не виключено, що в 2020 году гусяча лапка взагалі стане анти-трендом, але поки жіночі пальто виглядають з нею актуально та ефектно;

  • клітинка залишається в топі;
  • поряд з класичною клітинкою популярний і гленчек, який виглядає дуже стримано;
  • зверніть увагу на клітинку тартан – шотландський варіант на яскравому фоні.

Дотримуючись цих неважких порад стилістів, ви зможете підібрати собі модне пальто на цей сезон

(Visited 1 229 times, 3 visits today)