Жіночі брюки. Витоки походження

Зараз ми вже не уявляємо своє повсякденне життя без джинсів, брюк, кюлотів або шортів. Так що там говорити про одяг на кожен день. Брючні костюми можна зустріти навіть на червоних доріжках. Деякі жінки взагалі віддають перевагу на весілля костюми, а не пишні сукні.

Брюки вже давно оселилися в жіночих шафах. Та й рука до них тягнеться куди частіше, ніж до спідниць. Адже почуття комфорту куди важливіше, ніж просто гарний лук. 

Ми сприймаємо цей елемент одягу як даність, але було так завжди? Хто з нас ставив собі питання, а як давно жінки носять штани?

Давайте разом вивчимо питання історію брюк і їх довгий шлях на полиці наших шаф. Не будемо вас мучити й ділимося з вами нашими знахідками.

Не дивно, але жіночим брюкам вже більше двох тисяч років. Так-так, вам не здалося! На сході жінки носили цей елемент гардеробу споконвіку, а ось ситуація в Європі не була така оптимістична. Це була ціла боротьба за право носити брюки.

Вихід за рамки звичного

Все почалося з Амелії Блумер. Феміністки, яка боролася за права жінок. Вона стала однією з перших жінок, яка публічно наділу панталони та спідницю до колін, чим викликала хвилю неприйняття у суспільства. Для замітки, це був 1853 рік і поняття брюк, в такому вигляді, як зараз, було трохи іншим.

Але все ж справжню революцію влаштувала Коко Шанель. Жінка, яка жила за своїми правилами та змінювала моду на свій кшталт. Саме вона вперше почала носити чоловічі брюки, що стало прецедентом у світі моди. Коко створювала зручні та красиві брючні образи, в них будь-яка жінка могла відчувати себе прекрасно. Якщо хочете відчути себе бунтаркою, як Коко Шанель, обирайте прямі брюки від VOVK.

Не менш важливою персоною стала Марлен Дітріх. Вона була яскравою особистістю не тільки на просторах кінематографа, але в повсякденному житті. Марлен можна було часто побачити в елегантних брючних костюмах. А після фільму “Марокко”, де вона з’явилася в образі чоловіка, одягнена в смокінг і брюки, привернула увагу багатьох до прогресивного образу.

Досить купити костюм VOVK, щоб виглядати також яскраво та ефектно.

Незважаючи на популяризацію брюк, громадськість не готова була звільнитися від кайданів звичаїв. І ще тривалий час досить скептично ставилася до брюк на жінках.

Але ось кому дійсно вдалося обійти заборони та переконання, так це Ів Сен-Лорану. Саме він стер межу між жіночою та чоловічою модою. У 1966 році Ів випустив ризиковану колекцію брючних костюмів, яка запаморочила голову не одній дівчині. І навіть ніякі заборони не змогли зупинити жінок в їх прагненні носити брючні костюми. Так почалася епоха жіночих костюмів – “Le Smoking”.

Рекомендуємо купити жіночий брючний костюм VOVK, щоб відчути себе іконою стилю.

 

Останнім ривком став образ Одрі Хепберн з фільму “Сніданок у Тіффані”, де вона постала перед публікою в брюках-капрі.

Заводи – пароплави

Ще варто відзначити один вкрай важливий період в нашій історії – це війна. У воєнні та повоєнні часи на тендітні жіночі плечі впав важкий тягар. Через брак “рук” багатьом нашим попередницям довелося встати, так би мовити, біля верстата. Засукати рукава і виконувати складну чоловічу роботу. І логічно, що пишна спідниця у квіточку – це не найкращий варіант для такої роботи.

Ми дякуємо всім жінкам, які доклали зусиль, щоб кожна з нас могла вільно носити брюки і не бути засудженою за свій вибір.