Свобода бути собою – як створити власний стиль в одязі

Часи, коли люди хотіли бути подібними до інших, вже давно в минулому. Зараз усі ми прагнемо підкреслити свої особливості, виділятися в суспільстві, та й просто робити те, що подобається: це стосується не лише роботи, освіти чи способу життя загалом, а й таких звичних речей, як одяг. Кожна з нас має певні смаки та уподобання, стежить за модою або, навпаки, протестує проти модних трендів – і все це природно впливає на індивідуальний стиль кожної з нас.

Як зберегти цю легку хвилю несхожості на інших та створювати вдалі стильні образи на основі особистих уподобань? Це легше, ніж вам здається: достатньо дотримуватися кількох простих порад.

Силуети, що підкреслюють переваги

Індивідуальний стиль не обов’язково має бути незвичайним: часто це навпаки. Як правило, він є комбінацією фасонів, які підходять тобі найбільше, доповнених кольором, взуттям, аксесуарами та макіяжем. Проте, одяг – це його основа, тому його треба підбирати дуже уважно.

Звертай увагу на ті моделі, які сидять на тобі найвигідніше, або обирай універсальні рішення: сукню комбінацію на бретельках, сукню трапецію або міні спідницю А-силуету, широкі брюки палаццо з високою талією, вузьку спідницю олівець нижче коліна, блузу або топ з пишними рукавами, сукню сорочку, спортивний костюм із щільного трикотажу або світшот з принтом та базові джинси.

Поєднання різних форм та фактур

Для створення власного стилю знадобляться знання про те, як поєднувати в одному образі матеріали різних фактур. Одразу скажу, що я дуже раджу спробувати такий підхід: наприклад, незвичайно виглядатиме міні спідниця з ребристого вельвету, кроп топ з екошкіри корсетного типу і бавовняна сорочка оверсайз, накинута зверху на топ. Завдяки грі фактур такий образ приверне увагу та дозволить виділитися серед оточуючих.

Або, наприклад, можна поєднати шовкову сукню міді на бретельках з грубими черевиками та жакетом з еко шкіри: контраст ніжного та грубого матеріалу дозволить підкреслити твою натуру та почуття стилю.

Вдалі кольорові рішення

Ще один важливий аспект особистого стилю – це колірне наповнення образів. Звичайно, можна не експериментувати і зупинитися на базових монохромних відтінках у поєднанні зі строгими фасонами модного одягу – прямими брюками, сукнями, брючними костюмами, базовими футболками або лонгслівами. Однак, якщо ти додаси гру яскравих кольорів та більш приглушених кольорових відтінків, образи стануть різноманітними, а твій стиль – самобутнім.(Visited 209 times, 1 visits today)