Женские ремни

Ремені на всі випадки життя! Доповнюйте свій образ правильно

Ми нарешті цього дочекалися! У VOVK з’явилися ремені з натуральної шкіри. Вони втілюють в собі найактуальніші фактури і кольори. Залишилося тільки розповісти, як і з чим носити такий аксесуар. Але для початку давайте повернемося в минуле і дізнаємося передісторію.

Історія виникнення ременя

Предком сучасного ременя сміливо можна назвати лляну мотузку. Стародавні єгипетські фараони і їх найближче оточення фіксували нею лляну пов’язку на стегнах.

Хоробрі лицарі використовували пояса для вирішення практичних завдань, наприклад, фіксували зброю, гаманці з грошима та інше. Лише з часом ремені перестали виконувати виключно практичні функції, ставши повноправним модним аксесуаром.

ремни

Сталося це в 1880-х роках, коли шкіряний ремінь став по-справжньому популярним. Для жінок він став втіленням емансипації, а для чоловіків – альтернативою незручним підтяжкам. Вже після Першої світової війни шкіряний ремінь став звичним аксесуаром у гардеробі англійських джентльменів, як символ ділового стилю і елегантності.

женские ремни

До п’ятдесятих років ХХ-го століття шкіряні ремені були в основному чоловічим аксесуаром, але після культурної революції, в епоху хіпі, ними стали доповнювати і жіночу повсякденний одяг.

Сьогодні ремінь дає можливість продемонструвати своє почуття стилю, елегантність і доповнити абсолютно будь-який образ. Правильно обраний ремінь допоможе підкреслити фігуру, скорегувати недоліки, акцентувати увагу на тканини і дозволить перетворити навіть самий банальний цибулю.

Шкіряний ремінь VOVK – лаконічний і безпрограшний аксесуар

Шкіряний ремінь від VOVK – універсальний аксесуар, завдяки якому можна мінятися кожен день, створюючи яскраві і неповторні образи.

Тонкий ремінь відмінно поєднується з сукнею, кардиганом, тунікою або сорочкою максі. Його можна носити як на талії, так і на стегнах. Тут все залежить від особистих переваг.

ремни
Купити ремінь

Як поєднувати колір пояса з одягом?

Вибирайте пояс в тій же кольоровій гамі, що й одяг. Чорний, темно-червоний і темно-зелений – безпрограшні варіанти, які підійдуть до всього. Якщо ви хочете зіграти на контрасті, компенсуйте відсутність потрібного кольору в одязі іншими аксесуарами, наприклад, доповніть жовтий пояс браслетом в колір.

женский ремень
Купити ремінь

Експериментуйте, вибирайте свої вигідні рішення, доповнюйте образ і будьте різною кожен день!

(Visited 425 times, 1 visits today)