Як колір одягу впливає на настрій і поведінку

Сучасна дівчина живе в світі, переповненому правилами: на роботу не можна носити міні, взуття білого кольору може візуально «вкоротити» ноги, холодному «зимовому» кольоротипу потрібно носити яскраве, а ось ніжним «весняним» дівчатам такі відтінки не підійдуть, і все в такому дусі.

Однак якої б системи цінностей та правил ви не дотримувалися, і як би не вирішили для себе поєднувати кольори, все ж у кожної з нас є улюблені відтінки, яким ми віддаємо перевагу. До речі, саме тому багато магазинів одягу по всьому світу переходять на «кольорову» систему, розміщуючи всі речі в одній гамі на одному стенді. Давайте розбиратися, що про вас може сказати ваш фаворит, і як створювати потрібний настрій, вибираючи кольори в одязі в певній гамі.

Чорний одяг: розкішна строгість

Не дарма нам стільки років віщають про маленьку чорну сукню: цей відтінок в одязі буде пасувати до будь-якої зовнішності, залишаючись при цьому стриманим і доречним. Якщо річ має класичний силует – чорний створить настрій незалежної строгості, якщо ж це річ з жіночними деталями – вас будуть сприймати як фатальну красуню. Користуйтеся знаннями про вплив кольору в своїх цілях!
Черный цвет в одежде
Купити сукню

Білий: безневинна чистота

Хоч білий і вважається максимально нейтральним, все ж в ньому ви ніколи не залишитеся непоміченими. Не дарма слово «ошатний» у нас стійко асоціюється з цим відтінком: білий вибирають наречені, артисти і ті, кому належить виступати на сцені. А тому, якщо вам потрібно звернути на себе увагу – ви знаєте, що вибрати.
Белый цвет в одежде
Купити топ

Сірий: індивідуальність і комфорт

Сприйняття кольорів – річ, звичайно, індивідуальна, але згідно з опитуваннями, саме сірий у всіх його іпостасях є найменш дратуючим. В одязі графітового відтінку людина стає більш самодостатньою і інтровертною. Якщо вам потрібно прийняти самостійне рішення і не думати про те, що подумають інші – сірий для вас.
Серый цвет в одежде
Купити сукню

Зелений: енергія творчості

Вважається, що такий одяг особливо люблять творчі особистості – художники, письменники і креативщики. А тому, якщо ви задаєтеся питанням, як поліпшити настрій і підвищити продуктивність, пробудити своє творче начало і виглядати на кілька років молодше, рекомендуємо купити жакет у такому відтінку.
Зеленый в одежде
Купить платье

Червоний: активна життєва позиція

Недаремно користується популярністю рима «червоний-небезпечний». Це колір пристрасті, однак, не стільки сексуальної, як це прийнято вважати, скільки життєвої. Червоний здатний підняти тиск, прискорити метаболізм і навіть викликати агресію – в загальному, якщо потрібно прокинутися, захистити свої ідеї перед начальством або взяти участь в конкурсі, вибирайте червоний.
Красный цвет в одежде
Купити сукню

Жовтий і помаранчевий: відтінки радості

Ставите питанням, як підняти настрій? Згадайте про сонячні тони! Такі кольори привертають увагу до вас, та й вас змусять бути більш комунікабельною, відкритою і позитивною людиною. Якщо збираєтеся на вечірку, де ви практично нікого не знаєте – ви знаєте, яку сорочку вдягти!
Оранжевый цвет в одежде
Купити сукню

Рожевий і фіолетовий: мрійлива жіночність

По-перше, фіолетовий очолив модний рейтинг минулого року, а в десятку «Кольори 2019» увійшли відразу два рожевих відтінки – яскравий «Рожевий павич» і ніжний «Солодкий бузок». Так що ця гамма в топі, і нікуди не збирається йти.
По-друге, психологи кажуть, що це відтінки, які створюють найбільш жіночний образ – мрійливий, беззахисний і казковий. А тому, якщо у вас раптом з’явилося бажання побути маленькою і ніжною дівчинкою, «а не ось це ось все», випробуйте на собі магію рожевого або фіолетового – не пошкодуєте!
Розовый цвет в одежде
Купити топ

Блакитний і синій: гармонія спокою

Якщо раптом створити образ ніжної і милої дівчини вам дуже хочеться, але ви на роботі – вибирайте блакитний. За ефектом, який він створює, його порівнюють з рожевим: такий же ніжний, ось тільки без гендерного підтексту. Від флірту і загравань ви будете захищені, що іноді буває дуже доречним.
Синій же є кольором трудоголіків: він налаштовує на робочий лад, дарує внутрішній спокій і зосередженість. Якщо вас очікує напружений день в офісі, вдягайте синю сукню – і забудете про стрес!
Синий цвет в одежде
Купити сукню
Зрозуміло, кольори – це всього лише кольори, і червони сукня не зробить вас агресором, як і синя – трудоголіком, якщо вам це в принципі не властиво. Але знати, як колір одягу впливає на настрій і поведінку, як мінімум цікаво, а як максимум, буде вас стимулювати включати в свій гардероб більше цікавих відтінків. Барвистих вам покупок!

(Visited 361 times, 1 visits today)