Що речі з гардероба можуть сказати про власника

Недаремно кажуть, що зустрічають по одягу: якими б цікавими особистостями ми не були (той самий «розум», за яким проводжають згідно з приказкою), але наш зовнішній вигляд має велике значення як для оточуючих, так і для нас самих. Причому друге навіть важливіше. Знаючи, як той чи інший стиль впливає на оточуючих, можна проаналізувати власний гардероб і виявити щось цікаве про себе. Крім того, знаючи, який ефект ви хочете створити, ви зможете підібрати відповідний одяг і в підсумку домогтися бажаного – вас будуть сприймати саме так, як ви того бажаєте.

Ми пропонуємо проаналізувати, з речей якого стилю переважно складається ваш базовий гардероб, і розповімо, яке враження це справляє на людей.

Casual, sport- і smart-casual

Якщо ваш вибір – переважно скромні спідниці та брюки в парі з гольфами і світшотами, та ще й приглушених відтінків, швидше за все ви намагаєтеся залишитися непомітними. Ви можете робити це навіть несвідомо – і це ще один привід задуматися над причинами. Такі люди часто виявляються конформістами: їм хочеться, щоб все було, як у всіх, і вони, швидше за все, дуже хочуть сподобатися оточуючим.

Це і не погано, і не добре – наприклад, в офісі дійсно не завжди потрібно бути найяскравішою і помітною. Однак візьміть на замітку: якщо на вас не звертають уваги, а вам цього дуже хочеться, спробуйте додати в свій гардероб більше яскравості. Не обов’язково кардинально міняти імідж: просто доповніть улюблені джинси і кросівки яскравою кольоровою сорочкою. Так ви зможете отримати більше уваги, залишаючись у своїй зоні комфорту.


Купити блузку

Ексцентричний

Протилежний попередньому типу. Це може бути еклектичне поєднання речей з різних стилів і навіть епох, хтось може бути фанатом «кислотних» відтінків, а деякі роками залишаються вірні субкультурним образам – будь то етно, готика або гранж.

Звичайно, все це різні люди, і у кожної групи є свої особливості. Але об’єднує їх одне: прагнення виділитися, привернути до себе увагу, але в той же час – відчувати приналежність до «своїх» і страх залишитися на самоті. Це може говорити про деяку інфантильність і вузькість сприйняття: цілком ймовірно, що ті самі «нудні» люди, з якими ви не спілкуєтеся, виявляться цікавими і важливими для вас. Рекомендуємо розширювати свою зону комфорту і проявляти більше індивідуальності. Почніть з простого – з аксесуарів, благо тепер їх у нас цілий відділ.


Купити аксесуари

Підкреслено жіночний

Речі жіночого гардеробу зазвичай включають в себе хоча б декілька суконь і спідниць, проте деякі носять взагалі тільки їх. Дівчат з цієї категорії можна умовно розділити на дві категорії: ті, які носять відверто сексуальний одяг, і ті, хто віддає перевагу романтичним фасонам.
І тих, і інших об’єднує одне: внутрішня невпевненість. Перші хочуть самоствердитися за рахунок зовнішності, вважаючи, що численні шанувальники і активне особисте життя врятують їх від комплексів, а другі займають позицію жертви – ось, мовляв, яка я мила і ніжна, будь ласка, захистіть, подбайте і не ображайте.
І та, і інша поведінка буває корисною, а тому іноді погратися в кішечку або принцесу вам ніхто не забороняє. Однак, якщо ви помічаєте, що «загралися», рекомендуємо додати в свій гардероб трохи більше маскулінних елементів – наприклад, ніжну мереживну блузку можна носити з широкими брюками, а свою улюблену сукню доповнити oversize-жакетом.

Купити жакет

Діловий стиль

Взагалі, стилісти іноді кажуть, що діловий стиль – це і не стиль зовсім, а так, слідування шаблонам, або вимушений вибір через суворий дрес-код на роботі. Однак і тут не обійшлося без цікавих нюансів. Отже, якщо навіть на зустріч з подружками ви вдягаєте спідницю-олівець і жакет, а більш святкового одягу, ніж біла сорочка, ви у себе не знаходите, це може говорити про наступне:

  • Ви занадто заглибилися в кар’єру і забули про дозвілля. Спробуйте купити кілька ошатних суконь – і вам негайно захочеться їх куди-небудь «вигуляти», перевірено!
  • Ви занадто суворі до себе. Стриманий офісний одяг, який часто сковує рухи, може служити сигналом внутрішньої боязні розслабитися і пустити все на самоплив. Повірте, якщо замість жакета ви надягнете до тієї ж спідниці м’який світшот, світ навколо не зникне.
  • Вам легше одягатися в «уніформу», ніж шукати власний стиль. Перечитайте все те, про що ми написали вище – якщо існує стільки образів, які можна міняти хоч кожен день, хіба є сенс залишатися заручником офісного дрес-коду?


Купити світшот
Звичайно, характеристика за гардеробом – це як ворожіння на кавовій гущі: дуже цікаво, і іноді виявляється правдою, однак сліпо довіряти йому не варто. Мета цієї статті – лише дати вам привід до роздумів, і показати, що існує дуже багато стилів, які можна використовувати в своїх цілях. Експериментуйте, шукайте себе і будьте щасливі – сьогодні і кожен день!

(Visited 573 times, 1 visits today)