Навіщо потрібен капсульний гардероб

Останнім часом поняття «капсули» зустрічається дуже часто: стилісти пропонують всім і кожному зібрати гардероб з нуля, позбутися від зайвих речей і замість цього всім перевдягнутися в мінімалістичні і стильні «капсули». Сьогодні ми розберемо, що ж мають на увазі під цим поняттям, як і для чого можна зібрати капсульний гардероб, і чим він відрізняється від базового. Поїхали!

Що таке капсульний гардероб і в чому його відмінність від базового?

Часто навіть самі стилісти плутаються в поняттях – чого вже вимагати від модних журналів, які пропонують обмежити свій гардероб то п’ятьма, то тридцяти п’ятьма речами. Щоб не заплутати вас, проведемо чітке розмежування:

  • Капсульний гардероб має на увазі конкретний привід, куди ви будете носити ці речі, а базовий – це те, що одягається кожен день.
  • Базовий гардероб ширше: він включає в себе речі для різних сезонів, в той час як капсульний часто відноситься до певного сезону – наприклад, літню відпустку або капсула для новорічних вечірок і корпоративів.
  • В «капсулі» важлива комбінаторика речей: кожна одиниця повинна поєднуватися з трьома іншими. У базовому таких суворих рамок немає.
  • «Капсули» менші за кількістю речей, але яскравіше за кольором. У базовому ж гардеробі кількість речей більше, але вони більш універсальні і за кроєм, і за відтінками.


Купити блузу

Гардероб з нуля: для чого може бути потрібна «капсула»

Що ж, тепер розберемо по поличках капсульний гардероб: приклади, для яких приводів він може бути потрібен, і що туди має входити, ви знайдете нижче.

  • Відпустка. Такі «капсули» хоч раз в житті збирала кожна дівчина: взуття «на вихід», взуття пляжне і те, в якому ви поїдете; пляжна сумка, яка буде виконувати роль шоппера і супутника на екскурсіях, і далі вже хто що любить: одна гарна сукня, шорти, спідниця або штани і пара-трійка футболок. Головне, щоб все поєднувалося і помістилося в дорожню сумку.
  • Офіс / виступи / іспити. Наші бабусі таку капсулу називали «парадною». Вона для випадків, коли потрібно виглядати нарядно, строго і по-діловому. Рекомендуємо вибрати ефектний жакет, брюки, які добре сидять, і спідницю, а далі проявити фантазію і підібрати гольф, топ, сорочку і блузку так, щоб вони чудово поєднувалися і з жакетом, і з «низами». Включіть в цю капсулу також і взуття – і завжди будете знати, що вдягти, якщо завтра вас покличуть на співбесіду вашої мрії.
  • Свята. Весілля, дні народження, корпоративи та інші події, коли необхідно бути яскравою – щоб кожен раз не витрачатися, відразу зберіть у себе «ошатну» капсулу. Що сюди включити? Сукню, яка однаково підходить для всіх цих заходів, ідеальні брюки, спідницю, і один або пару «верхів» з ефектними деталями. До речі, топи і блузи можуть бути навіть базовими – просто додайте в цю «капсулу» прикрасу з нашого розділу VOVK Accessories!


Купити жакет

Капсульний гардероб 2019

Капсульний гардероб 2019 може бути будь-яким – тут вже треба відштовхуватися від ваших життєвих пріоритетів. Наприклад, якщо ви активно займаєтеся спортом, бігаєте марафони і кожен день постите в Instagram фотографії зі шпагатом – вам, як видно, потрібна «спортивна» капсула, а якщо ви життя не уявляєте без походів по рейвам і тусовкам – вам знадобиться окремий міні гардероб для таких випадків.

Жіночий капсульний гардероб – це просто і дуже цікаво. Його головна мета – полегшити вам муки вибору, і захистити від покупки непотрібних речей кожен раз, як на голову звалиться новина про весілля кращої подруги, або кращої в світі вечірці вже завтра.

Будьте готовими до всіх приємних подій разом з радами від VOVK!

(Visited 2 124 times, 1 visits today)