Самоізоляцію в умовах карантину можна сприймати по-різному. Все залежить від нашого внутрішнього настрою. Кажуть, що якщо ніяк не можна вплинути на ситуацію, потрібно змінити своє ставлення до неї. Саме цим ми і пропонуємо вам зайнятися – провести карантин з користю для зовнішності.
Домашній догляд за шкірою на карантині
Шкіра – це найбільший орган в нашому тілі! Адже її площа складає близько двох квадратних метрів. А ще вона виконує безліч життєво важливих функцій, тому потребує відповідної турботи і догляду.
У повсякденному житті ми так часто забуваємо про правильний догляд за собою, посилаючись на відсутність часу, сил, а часто і бажання. Але зараз-то всі ці відмовки, крім останньої, вже неактуальні. Вільного часу стало більше, ну а з бажанням доглядати за собою вам доведеться попрацювати самим, щоб зберегти вашу шкіру здоровою і сяючою.
Отже, з чого почати?
Правильне очищення шкіри
Незважаючи на те, що практично весь час ми зараз проводимо вдома і часто відмовляємося від макіяжу, шкіра все одно забруднюється. Пил, частинки смогу з повітря та інші речовини змішуються з шкірним жиром і забивають пори.
До того ж вдома ми часто мимоволі торкаємось руками обличчя, що, до речі, є дуже поганою звичкою! Важливо її позбутися якнайшвидше.
Косметологи рекомендують використовувати м’які засоби для вмивання, щоб не травмувати шкіру. Це можуть бути фізіологічні олео-гелі, пінки для вмивання з рослинними ПАР, ніжні гелі.
Крім щоденного вмивання, можна кілька разів на тиждень робити очищуючі маски. Періодичність підбирається виходячи з типу і стану шкіри. Наприклад, для сухої і чутливої шкіри достатньо 1 разу на тиждень, нормальної та комбінованої – 1-2 рази, для жирної – 3 рази на тиждень.
Б’юті-експерти закликають відмовитися від жорсткого скрабування, так як воно шкодить шкірі. Краще використовувати убтан і то, як маску.
Якісне зволоження шкіри
Часто повітря в приміщенні дуже сухе. Це може бути пов’язано з використанням обігрівачів і кондиціонерів. А для нашої шкіри – сухість дуже серйозний супротивник.
Використовуйте зволожувач в кімнаті, де ви найчастіше проводите час. Крім того, намагайтеся не приймати занадто гарячий душ, оскільки гаряча вода висмоктує вологу зі шкіри. Це саме можна сказати і щодо температури води для вмивання.
Для додаткового зволоження можна використовувати маски та спреї або місти. Тим більше, що у багатьох з нас чималі запаси цих самих засобів для догляду, куплених в пориві шопоголізму. Зараз саме час переглянути вміст полички з косметикою і почати нею користуватися.
Ще одна проблема, з якою багато хто стикається зараз – суха і потріскана шкіра рук. Адже превентивна міра COVID-19 номер один – мити руки руки частіше. А до цього ще й додається вплив антисептиків. Щоб відновити еластичність і м’якість шкіри на руках, користуйтеся зволожуючими лосьйонами або кремами.
Самомасаж
Масаж – дієвий і ефективний спосіб підтримувати здоров’я і сяйво шкіри. Звичайно, зараз немає можливості сходити до косметолога на цю процедуру, але це не привід відмовляти собі в такому догляді. Робіть масаж самі!
В інтернеті зараз можна знайти безліч навчальних відео, де фахівці в області масажу діляться своїми техніками.
Перед тим, як приступати до масажу, потрібно очистити шкіру – вмитися і протерти тоніком. Далі наноситься засіб, по якому ви і будете робити масаж. Це може бути спеціальний крем, олійна сироватка, гідрофільна олія або навіть маска для обличчя. Важливо, щоб засіб забезпечував гарне ковзання.
Важливі фактори, що впливають на здоров’я шкіри
Сон
Сон є обов’язковою умовою здорового життя. Згідно Sleepfoundation.org, важливо регулярно спати протягом семи-дев’яти годин. Це дозволить прокидатися, відчуваючи себе свіжим і бадьорим.
Через часті недосипи в організмі виділяється більше кортизолу, гормону стресу, який може викликати прищі або псоріаз.
Регулярна фізична активність
Регулярні тренування допомагають організму боротися з викидом кортизолу, знімають стрес і позитивно впливають на стан шкіри в цілому.
Однак не забувайте відразу прийняти душ після тренування.
Здорове харчування
Зовнішній вигляд шкіри відображає внутрішній стан організму. Саме тому так важливо стежити за своїм раціоном. Особливо зараз, коли сидячи вдома, постійно хочеться з’їсти щось некорисне … Чіпси, печиво, білий хліб – все це вкрай негативно позначається на здоров’ї і зовнішньому вигляді шкіри.
Нутіціологи рекомендують віддавати перевагу здоровим перекусам і дотримуватися збалансованого харчування.
Не забудьте побалувати себе обновкою за виконану роботу 😉
Обрати сукню