Популярні помилки при виборі брюк

Ще сто років тому жінка в брюках викликала б шок і осуд, можете собі уявити? Норми одягу і суспільної моралі були настільки суворими, що їх найменше порушення всіляко засуджувалося. Чи варто говорити про те, наскільки все змінилося? Зараз ми живемо в кардинально іншому світі, жінки мають рівні права і свободи, можливість для самореалізації та право вибору в будь-якій ситуації. У наш час брюки – це вже не символ емансипації і бунтарського духу, а повсякденна жіноча річ, не менш популярна, ніж сукня або спідниця. Жінки вибирають їх і для роботи, і для повсякденних виходів, і для вечірніх образів.

Однак, часто буває так, що навіть найпрекрасніші і модні брюки просто не підходять дівчині, яка їх обрала. Причини можуть бути дуже різними, а от результат один: образ зіпсований. Для того, щоб не наражати на небезпеку ваш гардероб, обговоримо, як вибрати брюки правильно, і як знайти відповідні брюки для різних типів фігур.

Важливість довжини

Довжина брюк важлива не тільки з точки зору модних тенденцій, але і з позиції візуального сприйняття. Наприклад, укорочені брюки кюлоти не підходять для дівчат невисокого зросту і для тих, у кого масивні спортивні ікри: вони візуально роблять ноги коротшими і розширюють видиму частину ноги. Дівчатам з масивними стегнами не варто обирати екстремально завужені скінні: на ногах вони ляжуть складками і підкреслять диспропорцію. Відмінною альтернативою будуть прямі джинси або брюки, а також вільні довгі брюки банани і подовжені брюки кльош від стегна.

Що робити з посадкою?

Найголовніше правило – не вибирати занадто низьку. По-перше, низька посадка давно вийшла з моди, і на її повернення поки що ніхто не очікує. По-друге, брюки або джинси з низькою посадкою добре сидять на струнких фігурах з плоским животом – для всіх інших типів фігур модель із заниженою талією стане справжнім фіаско. До того ж, низька посадка візуально укорочує ноги, тому я раджу вибирати брюки з високою талією: вони дадуть невеликий стягуючий ефект, підкреслять талію й ефектно окреслять стегна, навіть якщо тобі здається, що вони великі.

Кому пасують модні моделі

Не будемо забувати про те, що модні фасони брюк теж можуть підійти не всім. Наприклад, кльош від коліна – це не найкращий вибір для дівчини невеликого росту: такий силует брюк візуально викривить ноги в колінах і не подовжить їх. Брюки палаццо не варто вибирати жінкам з об’ємними стегнами – широкі брюки зроблять низ ще більш масивним. Спортивні штани з розрізами по зовнішній стороні ноги теж підійдуть більш високим дівчатам.

Маленький нюанс

Так, те, що я зараз скажу, – це очевидна річ. Але, про всяк випадок, не завадить нагадати: вдягайте під брюки таку нижню білизну, що не буде виділятися швами на вашій прекрасній попі. Золоте правило для будь-яких брюк, та й узагалі облягаючих речей.

(Visited 565 times, 2 visits today)