Купівля одягу в інтернет-магазині: секрети вдалого шопінгу

За останні два роки ми всі відкрили для себе масу онлайн сервісів, починаючи від доставки продуктів із супермаркету та закінчуючи онлайн квест-кімнатами. Купівля жіночого одягу онлайн – це, звичайно, далеко не новація у світі моди. Але, погодьтеся, за карантинних часів ми користувалися інтернет-магазинами жіночого одягу набагато частіше, ніж у минулому. Як зробити так, щоб досвід інтернет-покупок був тільки позитивним, і як купити сукню онлайн, щоб вона підійшла ідеально? Насправді це простіше, ніж вам здається.

Великі маркетплейси, сайти окремих брендів чи соцмережі?

Якщо для вас онлайн шопінг – це все одно, що денний похід по торговому центру в пошуках нової сукні, трендової блузи з пишними рукавами або нового яскравого брючного костюму, то вам, звичайно, сподобаються мультибрендові маркетплейси. Однак, щоб знайти там щось цікаве, можуть знадобитися години. Тому я рекомендую спочатку визначитися, одяг яких брендів вас цікавить, а потім іти безпосередньо на сайти цих брендів. Якщо грамотно скористатися фільтрами (колір, розмір, наявність та й взагалі категорія – сукні, спідниці, сорочки, джинси, верхній одяг, вечірнє вбрання або навіть піжами), потрібну річ можна вибрати за пару хвилин.

Соцмережі у плані покупок онлайн не такі зручні. Зате там можна знайти маловідомих виробників із чимось незвичним та унікальним, або подивитися гарні фото улюбленого бренду, які не знайти на сайті. До того ж, магазини в соцмережах рідко навіюють нам довіру через те, що просять повну передоплату. Тому величезним плюсом для покупця є можливість купити одяг через післяплату: це означає, що ви сплачуєте замовлення при отриманні в поштовому відділенні або службі доставки (плюс, звичайно, вартість такої послуги). Післяплатою не обов’язково користуватися, але її наявність у бренда вже говорить про те, що це сумлінний продавець, який заслуговує на довіру.

Повернення та обмін жіночого одягу

Якщо вас турбує, як бути, якщо раптом замовлені речі не підійдуть, раджу заздалегідь вивчити умови повернення та обміну на вашу покупку. У багатьох інтернет-магазинів вони різні, тому варто заздалегідь поцікавитися, чи є взагалі у бренду повернення, на скільки днів ви можете розраховувати, в якому стані повинна бути куплена річ на момент повернення, чи потрібно зберігати чек і ярлики… Зазвичай всі ці нюанси прописані в умовах повернення та обміну інтернет-магазину, які легко знайти у категоріях знизу сайту. Якщо ж ви купуєте одяг у соцмережах (наприклад, через сторінку в Інстаграмі), краще одразу уточнити це питання, написавши безпосередньо менеджеру.

Зазвичай бренди, що продають свою продукцію онлайн і вселяють довіру, мають стандартні умови повернення протягом 14 днів з моменту покупки за умови, що сукня, спідниця, костюм або будь-який інший предмет одягу, який ви купили, зберіг товарний вигляд, не має фізичних пошкоджень, слідів носіння, й усі ярлики та етикетки залишилися на місці.