Модний мінімалізм: як виглядати лаконічно, але не нудно

Скромний вибір, мало кольорів, відсутність принтів: мінімалізм в одязі може здатися нудним. А ось великий гардероб з цілковитим розмаїттям кольорів, фасонів і принтів здається ідеальним. Але і в першому, і в другому випадку є свої підводні камені. Тому оптимальний варіант для багатьох – це модний мінімалізм, який дозволяє виглядати лаконічно, але не нудно.
Насправді, базові принципи зручного мінімалістського гардеробу полягають в тому, щоб включити в нього як речі першої необхідності, так і моделі, які вам подобаються, в тому числі модні новинки. Попутно ви заощадите гроші, тому що будете купувати речі, які будуть доповнювати існуючий гардероб, а не висіти потім без діла в шафі. А також ви заощадите час, тому що ваш гардероб буде меншим, і більшість предметів в ньому будуть ідеально поєднуватися. Це означає, що постійні проблеми з тим, що одягу багато, а вдягти нічого закінчаться.
Звичайно, мінімалізм в одязі підходить не всім, але взяти з нього на замітку деякі прийоми точно варто навіть справжнім богиням шопінгу.

Не класикою єдиною

Принадність лаконічного стилю полягає в тому, що він враховує тенденції та актуальні принти, а також дозволяє фокусуватися на силуеті. Це означає, що зараз саме час поекспериментувати з цікавими новинками. Замість тієї ж білої сорочки, яку ви можете знайти в будь-якому магазині, шукайте ту, яка відрізняється новим силуетом, незвичайним вирізом або цікавим рукавом.

Виберіть акцент

Якщо ви хочете зробити мінімалістичний наряд більш привабливим, переконайтеся, що ви вибрали правильний акцент. Наприклад, прості штани з незвичайним топом або базова плаття з цікавим жакетом. Точно так же базова футболка відмінно поєднується зі спідницею плісе, а темні джинси скінні – ідеальний компаньйон для топа з воланами. Ви навіть можете розглядати аксесуари в якості головних акцентів.

Спробуйте нові фасони

Мінімалістичний гардероб передбачає меншу кількість одягу, але при цьому речі повинні максимально поєднуватися між собою і не бути нудними. Саме тому це прекрасний шанс вийти за рамки звичного стилю. Тепер можна пошукати нові фасони, щоб отримати абсолютно новий образ. Багато жінок часто побоюються експериментів в одязі. Вони впевнені, що ніякий інший силует їм не підійде і дуже дивуються, коли їх припущення не виправдовуються. Наприклад, якщо весь ваш поточний одяг прилеглого фасону, спробуйте щось вільне. Ви здивуєтеся, наскільки по-іншому ви себе будете почувати.

Використовуйте контраст

У багатьох мінімалістів в шафі лише кілька кольорів: білий, сірий, темно-синій і зазвичай багато чорного. Це, звичайно, не єдиний варіант колірної гами. Але в більшості випадків він переважає. Добре продуманий контраст буде мати велике значення в підвищенні інтересу до вашого образу, що складається з простих речей і декількох аксесуарів.

Не відмовляйтеся від аксесуарів

Одним з головних достоїнств модного мінімалізму є те, що він передбачає наявність речей, які гармонійно доповнюють одна одну. А це значить, що краще купувати моделі, виготовлені з якісних матеріалів. Наприклад, замість того, щоб купити десятки пар неякісного взуття, подумайте про покупку декількох хороших і універсальних моделей. Замість того, щоб змінювати свою сумочку з кожним образом, спробуйте знайти сумку, яка підійде до всього або майже до всього у вашій шафі.

(Visited 811 times, 1 visits today)