Як виглядати стильно при будь-якій статурі

Сьогодні ми живемо у світі, де нарешті з екранів телевізора або глянцевих обкладинок перестають висвітлювати худих дівчат з їх знаменитими 90-60-90. Однак не всі дівчата ще готові сприймати на собі модні образи і відчувати себе в них справжніми моделями, тому що багато хто з них часто незадоволені своєю фігурою. Виглядати стильно і привабливо, слідувати моді і створювати стильні луки може абсолютно кожна дівчина незалежно від своєї ваги і статури. Сьогодні ми постараємося вас в цьому переконати!

Але спочатку поговоримо про проблеми, з якими можуть зіткнутися володарки різних статур і про те, як їх вирішити і зовсім перестати на них реагувати.

• Одяг для plus size

Однією з найпопулярніших проблем підбору одягу для дівчат розміру плюс сайз є те, що не всі бренди розробляють одяг більше розміру L. Правда варто відзначити, що фешн індустрія не стоїть на місці і сьогодні можна побачити все більше брендів, які спеціалізуються саме на розмірі XL і вище.

Для того щоб дівчина з пишними формами могла собі дозволити образи, які ідеально виглядають на мініатюрних, багато брендів або лідери думок вдаються до таких хитрощів, як показ образів для будь-якої фігури. Наприклад, один і той же наряд одночасно вони демонструють на худій і повній дівчині. Це дозволяє власницям пишної фігури не боятися спробувати на собі сміливі образи і робити вибір в їх сторону, а не в бік балахоністих нарядів чорного кольору.

• Одяг для мідсайз

Виявляється, що дівчатам, чий розмір від М до XL так само складно підібрати собі правильні і стильні луки. І навіть зважаючи на те, що даними параметрами володіє більша частина жіночого населення, таким розмірам також приділяють мало уваги в індустрії моди. До речі, пов’язано це також з тим, що в якості моделей або відомими блогерами стають тільки ті, хто володіє або ідеальною S або хорошим плюс сайз. Є у дівчат з такою середньою фігурою і інші проблеми – багато речей в магазині «не сідають». І здавалося б, те, що має приваблювати в дівчині найбільше – пишні груди, тонка талія і круглі стегна, стають навпаки частиною тіла, через яку той чи інший одяг виглядає не добре.

Який вихід із ситуації з вибором жіночого одягу?

Спочатку обов’язково потрібно полюбити себе, свою фігуру і зрозуміти, що кожна дівчина прекрасна по-своєму. В цьому і є її особливість.

Далі обов’язково не боятися експериментувати і пробувати щось нове: обирайте яскравий одяг, нехай це будуть найнесподіваніші луки. Виділяйтесь і приміряйте на себе те, на що раніше навіть не дивилися б. Ось побачите, ваш гардероб засяє яскравими фарбами і трендовими новинками.

Запам’ятайте, ніколи не звертайте увагу на розмір, написаний на виробі. Не думайте, що ви погладшали, якщо раніше носили брюки S, а сьогодні в примірювальній вам підійшли тільки М. Насправді, багато виробників просто виготовляють одяг за своїми вигаданими лекалами, які не відповідають правильним стандартам.

І найважливіше – ви повинні подобатися самій собі і за допомогою одягу підкреслювати всі свої достоїнства. Для цього забудьте про «овочеві» типи фігури. Робіть акцент в своєму образі на тій частині тіла, яку ви хочете. Хочете підкреслювати талію – додавайте вузькі паски, не хочете її виділяти – ваш вибір це оверсайз. Все повинно бути індивідуально. Тільки тоді ви зможете полюбити себе, прийняти і виглядати чарівно у будь-якому одязі!

(Visited 255 times, 1 visits today)