10 міфів про моду та стиль

1. Срібло і золото можна поєднувати

У сучасних реаліях не те, що можна, а іноді навіть потрібно.

2. Не можна поєднувати більше 3-х кольорів в образі

Можно, самое важное в этом деле уметь грамотно подобрать цвета друг другу.

3. Сумка повинна бути в тон взуття

Сумка взагалі нікому нічого не повинна. 🙂 Вона заслуговує на те, щоб бути окремим аксесуаром у вашому гардеробі.

4. Більшість одягу найкраще виглядає на худих

Це теж поширена помилка. Для того, щоб одяг підходив вам, потрібно підбирати їх з урахуванням особливостей конкретної фігури. Вирішальну роль відіграють правильна посадка, крій і довжина, а не худоба.


Купити

5. Оверсайз повнить

Одяг вільного крою довгий час залишається в тренді. Правда, деякі дівчата не одягають оверсайз, навіть якщо їм довподоби цей стиль – бояться, що великий светр і фігуру зробить не такою, як насправді, а навпаки збільшить. Думка це помилкова, тому що на контрасті з об’ємним одягом фігура виглядає стрункішою і легше, ніж є насправді. Оверсайз затримається в світі моди, так що ви ще встигнете його «вигуляти».

6. У базовому гардеробі повинні бути тільки нейтральні кольори

Це поширене і застаріла думка. У базовому гардеробі повинні бути відповідні вам і поєднувані між собою кольори.

Купити

7. Щоб виглядати дорого, потрібно витрачати багато грошей

Гроші потрібно витрачати не на дорогий одяг, а якісний. Тому що основа гардеробу – це базові речі, які складаються в образ, а значить повинні мати високу зносостійкість. Речі коштуватимуть дорожче, але і носитимуться довше.

Купити

8. Щоб виглядати стильно, потрібно купувати багато трендових речей

Ні, ні і ще раз ні. Тренди потрібні більше для того, щоб показати актуальність, що ви в темі і стежите за модою. Ну і щоб урізноманітнити свої образи та зробити їх цікавішими. Однак стильний лук можна побудувати взагалі без участі трендових речей.


Купити

9. Людині йдуть тільки кольору її ко

Кожній людині можна підібрати будь-який колір, головне грамотно вибрати його відтінок виходячи з природних даних. А при бажанні, навіть відтінок можна обіграти, головне знати який саме цього потребує.


Купити

10. Щоб виглядати жіночно потрібно носити речі в обтяжку

Силуети в обтяжку давно втратили свою актуальність. Зараз модно одягати напівприлягаючий крій. Однак це не говорить, що обтягувати якісь частини тіла не можна. Ми йдемо тільки від повного обтягування (виняток становлять, мабуть, вечірні сукні).

Можна надіти облягаючу річ на частини тіла низ / верх, а іншу залишити більш вільною. Ну і не забуваємо про такий прийом, як приталювання, це завжди підвищує градус жіночності.

Купити

(Visited 331 times, 1 visits today)