VOVK знову святкує: в Києві відкрилася 3 студія VOVK Accessories В ТЦ GLOBUS

7 березня напередодні Міжнародного жіночого дня VOVK відкрив вже третю студію аксесуарів в Україні в м. Київ, ТЦ GLOBUS (1-я лінія, – 1-й поверх)!

Наші усміхнені стилісти-консультанти допомагали гостям підібрати аксесуари для самих різних весняних образів, а також пропонували частування: сік, ігристе і солоденьке.

Студія, наповнена неймовірною святковою атмосферою, з просторим і світлим інтер’єром, великим асортиментом і весняними новинками аксесуарів з Campaign Spring-Summer 2019.

Наші клієнтки не тільки підбирали собі аксесуари до душі, знайомилися з новим асортиментом, а й насолоджувались музикою від запрошеного діджея.

Також відвідувачів порадували зустрічі з популярними блогерами і медійними особистостями міста Київ.  

Адже неможливо було пройти повз такої гарної студії VOVK і не зайти в гості!

Щасливі київські красуні виходили зі студії не тільки з покупками, а й з хорошим настроєм! А це найважливіше напередодні такого свята, як 8 березня!

Спасибі вам за те, що зробили відкриття 3-й студії VOVK Accessories незабутнім і вражаючим! Можливо, зовсім скоро нова студія відкриється і в вашому місті. Неймовірно приємно знати, що в кожному місті України нас чекають сотні дівчат, які готові підкорювати світ своєю красою і стилем разом з VOVK.  

(Visited 158 times, 1 visits today)