VOVK – офіційний партнер MissArt: StudentContestKyiv 2015

Милі дами, сьогодні ми хочемо поділитися з вами ще однією особливістю нашої роботи, яка дає нам можливість бути ближче до вас. Бренд VOVK часто виступає офіційним партнером значущих світських подій Києва, а їх учасницям або ведучим надається одяг від українського виробника. Ми вибираємо подібні заходи з усією скурпулезно, але і викладаємось на них по максимуму! Хочемо похвалитися вам святом краси і творчості, в якому команді VOVK пощастило брати найактивнішу участь в грудні – MissArt: StudentContestKyiv 2015.

Відразу уточнимо, що це не банальний конкурс краси – організатори відбирали кращих представниць дванадцяти вузів столиці, в першу чергу, за творчим критерієм. Одна з організаторів конкурсу, Ольга Насонова, не без гордості сказала нам, що це змагання серед студенток обіцяє стати самим креативним, і що всі вони за чистою випадковостю просто красуні. І в першому, і в другому ми переконалися особисто, але про найцікавіше – трохи пізніше =)

MissArt – це перший конкурс такого формату і розмаху. Він викликав у столиці небувалий резонанс, незважаючи на те, що проводиться вперше, і безліч партнерів, в тому числі і VOVK – тому доказ. Конкурс погодилася курирувати відома співачка, актриса і телеведуча Віра Брежнєва, що, погодьтеся, значить багато для організаторів студентського заходу. І творчість – це не єдина його особливість. Ольга розповіла нам, і ми особисто переконалися, що ще однією відмінною рисою конкурсу є абсолютна чесність при виборі переможниць. Ви не повірите, але тут не було куплених місць, не було використання зв’язків мами або впливу тата! Дівчата творили свій шлях в конкурсі самі, і перемогли дійсно кращі з кращих. Ну а славнозвісне жюрі на чолі з Вірою Брежнєвою винесло справедливий і неупереджений вердикт.

VOVK, як партнери заходу, постаралися зробити конкурсанток сліпуче красивими і жіночними – адже саме наші сукні в підлогу, легенькі спідниці зі штапеля, боді і сукні-лялечки удостоїлися честі створити образ кожної з конкурсанток для їх відеовізиток! Наряди підбиралися індивідуально для кожної з дівчат, і, повірте, всі вони були чудовими і дуже особливими =) Наші стилісти-консультанти намагалися привнести в кожен образ свій шарм і родзинку, і всім без вийнятків сподобався результат! А якщо і вам, улюблені клієнтки, захочеться підкорювати оточуючих в подібних образах від VOVK, то ви завжди можете купити сукні в Києві, Львові, Полтаві та Тернополі в будь-який з наших студій!

Ми від душі вітаємо переможницю конкурсу MissArt Валерію Жалкевіч, студентку Києво-Могилянської Академії. Валерія, ви дійсно прекрасні і креативні, обов’язково розвивайтеся далі і приходьте до нас в студії, адже у вас тепер є сертифікат на 1000 гривень від VOVK! Ми також дуже раді за першу віце-міс Марину Штепку, у якій була сама запальна група підтримки, і другу віце-міс Римму Бабіец, піаністку з чудовим голосом. У подарунок від нас дівчата отримали сертифікати на 500 і 300 гривень. Тепер у вас, переможниці, є можливість відправитися в студії VOVK і купити сукні в підлогу, які так вам сподобалися! Наші стилісти консультанти будуть раді допомогти вам. Можливо, після зйомок в сукнях від VOVK ви вже визначилися з вибором =)

(Visited 102 times, 1 visits today)