VOVK Campaign NewYear 2019

VOVK Campaign NewYear 2019

Новорічні свята все ближче і ближче, а це значить, що настає час чудес і магії! Для вас, наші милі лялечки, ми підготували багато сюрпризів і стільки краси, що вистачить абсолютно всім, обіцяємо! Саме тому хочемо вже зараз презентувати вам новорічну лінійку від VOVK, обличчям якої стала Міс України 2016 – чарівна Олександра Кучеренко.
VOVK Campaign NewYear 2019
У Campaign New Year ’19 вас чекають неперевершені луки, серед яких сукні, блузи, спідниці та брюки! Ми підготували безліч гарних новорічних образів. Адже зима – це час не тільки для чудес, а й неймовірна можливість для кожної панянки з’явитися у всій красі на святі і відчути себе справжньою королевою.
VOVK Campaign NewYear 2019
Одягни настрій і засяй зірочкою, адже зовсім неважливо, де ти святкуєш – вдома з рідними або на запальній вечірці з друзями. Нові looks від VOVK обов’язково подарують гарний настрій. Наші чарівниці об’єднали тут абсолютно все: комфорт і розкіш, жіночність і загадковість, блиск витончених тканин і їх бездоганну якість.
VOVK Campaign NewYear 2019
Асортимент в наших студіях оновлюється тричі на тиждень, а це значить, що ми завжди з посмішкою раді вас бачити у себе в гостях. При виготовленні нових моделей враховуються такі важливі фактори, як: різноманітність тканин і колірних рішень, поєднання класики і модних тенденцій, використання елегантних деталей в різних силуетах.
VOVK Campaign NewYear 2019
Бренд VOVK створений для дівчат, які цінують стиль і комфорт, якість і індивідуальність, бездоганність і вишуканість. Обіцяємо вам багато цікавого в майбутньому році. Бажаємо веселих свят і яскравих пригод!

(Visited 2 874 times, 1 visits today)