питVння_відпОвідьV_Курсі;) – #2

Тиждень промайнув швидко і ось для нашої зустрічі настав ще один чудовий привід, тим паче, що для них у нас тепер є свій затишний куточок. Якщо чесно – планувала вихід другого випуску питVння_відпОвідь наступного тижня, але відкривши днями поштову скриньку… Коротше кажучи, зрозуміла, що планувати – невдячна справа))) Тому більше не зволікатиму з відповіддю – сукні вбік і “мило” в руки – досить колекціонувати листи)))

Єва (м. Маріуполь, 25 років): “Привіт! Не підкажете з чим можна носити грубе взуття? Кажу відразу, я не гот)”.

VOVK: Єва, доброго дня! “Протектор” на підошві, він же зубчастий або рифлений профіль, вже не асоціюється з готичною субкультурою – останніх 2-3 роки він регулярно проблискує в найсміливіших комбінаціях з одягом. Як не дивно, але це усе ті ж жіночні сукні і не лише, що в деяких фасонах з таким “грубим низом” виглядають поцікавіше за підбори, приміром: сукня-сорочка демі/максі із стойкою, сукня А-подібна, сукня-кокон, сукня-сорочка з планкою спереду, сукня-дзвіночок з коміром, сукня-сорочка міді з розрізами, сукня-реглан і так далі. Також можна сміливо пробувати під брюки, копіюючи тим самим чоловічий стиль. В комбінації це може виглядати таким чином: брюки 7/8 + сорочка класика/з принтом, блуза із защіпами спереду, кофта з планкою і рукавами 3/4. Брюки в даному випадку можна сміливо замінити на спідницю, але за умови, що вона буде завдовжки міді – спідниця-напівсонце буде те що треба. Головне не зачепити під грубу підошву витончений варіант міді – спідниці-олівець + підбори.

Надія (м. Суми, 23 роки): “…може звичайно і безглузде питання, але що означає Vovk? Точніше, чому або навзнак чого так назвали бренд”?

VOVK: Надія, питання безглуздими не бувають, тим паче, що Ви вже не перша, хто запитує про це. А що стосується назви VOVK – походить воно від дівочого прізвища засновниці бренду і модельєра – Тетяни Семенченко.

Саша (м. Київ, 30 років): “Добридень! Мене звуть Саша, мені 30 років. Скільки себе пам’ятаю, стільки мучуся з вибором одягу внаслідок свого нестандартного( для дівчат зросту – 1 м 88 см. Вага – 72 кг. Буду вдячна Вам за допомогу в підборі образу, який зможе відвернути від зросту”.

VOVK: Олександра, доброго дня! Головне, з чого хочу почати – ні в якому разі не комплексуйте через свій зріст! Якщо Вас природа наділила таким даром як висока та струнка фігура – треба просто себе такою сприйняти і покохати, а не ховати за одяг. По-перше, розвійте для себе міф про табу на будь-які підбори. У червоній сукні максі з вирізом на спині він хай і додасть Вам сантиметрів 5-7, але запевняю, це тільки піділлє олії в полум’яні чоловічі погляди. Про глибоке V-подібне декольте я вже мовчу))) По-друге, грайте на контрастах, розділяючи візуально тандем “верх” + “низ”. Можна сміливо пробувати костюм з вузьких брюк в складку під більш темний піджак (для високих дівчат рукав не повинен бути довший за 3/4) або шифонову блузу для контрасту не лише за кольором, але і формі. Окрім цього, треба з розумом розділяти свій силует, зміщуючи лінію талії трохи вгору – ще раз, ноги Ваша гордість! В даному випадку доречною стане спідниця-напівсонце. По-третє, це використання принтів аж до найбільших з візерунків і, звичайно, класика для високих – горизонтальна смужка, як відволікаючий маневр – звернете увагу на сукні демі кімоно в смужку. Ну і не забуваємо про великі за розміром аксесуари. Головне, сприйняти себе такою, якою Ви є – розпочніть з цього.

P.S. Свої питання Ви, як і завжди, можете кидати мені на пошту: content.tmvovk@gmail.com. Далі буде…

З любов’ю і турботою,

Твій особистий стиліст – VOVK

(Visited 94 times, 1 visits today)