Уход за одеждой с пайетками

Догляд за одягом: прання речей з паєтками

Сукні, топи та інші вироби, оздоблені паєтками, мабуть, присутні у гардеробі у кожної модниці. Окрім цього, блискітки — один з найголовніших трендів цього сезону, тож сьогодні ми говоритимемо саме про догляд за одягом оздобленим ними.

Чи знали ви, що речі навіть з найменшою кількістю паєток на собі потребують дуже делікатного ставлення, а особливо прання. Чому? Нумо розбиратись!

Тканина з паєтками та її особливості

Тканина з паєтками являє собою напівпрозоре та дуже делікатне полотно, яке обшивають блискучими кільцями, переважно виготовленими із пластмаси. Самі блискітки роблять якнайтоншими, аби вони виглядали витончено та невагомо на одязі, тому при необережному поводженні вони мають здатність швидко ламатись, а при високих температурах — розплавлюватись.

Особливості тканини с паєтками
Купити сукню

Як доглядати за одягом з паєтками?

Найперше правило одягу з паєтками — зберігати їх потрібно тільки на вішалці. Згинаючи виріб та тримаючи його довгий час в такому стані ви ризикуєте пошкодити блискітки (вони можуть погнутися або ж відірватися).
Вироби з такими прикрасами не слід відносити в хімчистку. Від спеціальної обробки та засобів, якими там користуються паєтки можуть втратити свій блиск та колір. Такі речі варто прати лише в домашніх умовах.

Догляд за одягом з паєтками
Купити сукню

Прання

Отож, як слід прати оздоблений одяг, аби якнайдовше зберегти його в хорошому стані? Ідеальний варіант — ручне прання. Проте, якщо у вас немає на це часу, завантажити його у пральну машину і поставити режим ручного прання.

Температура води повинна становити не більше 30 градусів, в іншому випадку паєтки можуть втратити свій колір. Такі вироби, також, бажано прати окремо від інших речей, обов’язково вивернувши навиворіт.

Важливим моментом є вибір засобу для прання. Експерти радять не використовувати звичайні пральні порошки, лише рідкі засоби для прання, або ж рідке мило.

Викручувати вироби з паєтками не рекомендується, бо вони легко втрачають форму і розтягуються, а також є загроза пошкодити паєтки. При машинному пранні варто вимкнути функцію викручування, а при ручному — просто легко відтиснути. Сушити їх краще на вішалці.

Прасування

Звичне прасування для блискучих речей — не найкращий варіант, адже під праскою паєтки просто розплавляться. Складки допоможе усунути парова праска, якою можна відпарити одяг з виворітного боку. Візьміть до уваги, що струмінь гарячої пари не повинен підходити впритул до паєток, а триматись на відстані 10-15 см.

Сукня з паєтками
Купити сукню

Якщо пам’ятатимете ці правила догляду за речима з паєтками, зможете завжди виглядати в них просто неперевершено, а сам одяг зберігатиметься у вашій шафі протягом довгого часу.

З турботою, завжди Ваш VOVK!

(Visited 2 427 times, 1 visits today)