Тренды женской обуви весна-лето 2018

Тренди жіночого взуття весна-літо 2018

Без чого не можна уявити жоден повноцінний гардероб сучасної дівчини? Звичайно ж, без жіночого взуття на будь-який випадок життя! І хоча прийнято вважати, що необхідний мінімум – це 5-6 пар, проте дівчата на те і дівчата, щоб відстежувати тренди жіночого взуття і щосили збільшувати кількість модних туфельок в своєму арсеналі. Навіть самий базовий комплект модна пара взуття може зробити ультра-сучасним. Що вибрати? Зараз розповімо!

Тренд №1. Увага, текстури!

На весняно-літній сезон дизайнери нам пропонують звернути свою увагу на текстури і їхні нестандартні поєднання. Так, весь показ Chanel пройшов під егідою прозорого пластика – і хоча чоботи з прозорого матеріалу для реального життя не годяться, фешіоніста усього світу підхопили тренд і згадали про найрізноманітніші текстури і матеріали. Вініл, замша, парча, металізовані нитки або аплікації – чим незвичніше текстура і відтінки, тим краще! Ми підібрали для вас міський варіант – босоніжки з нестандартним сяючим покриттям прикрасять будь-який образ!

Тренд №1. Увага, текстури
Купити туфлі

Тренд №2. Жіноче взуття в ніжних відтінках

Як ви знаєте, Інститут кольору Pantone оголосив кольором року досить насичений «Ультрафіолет», але влітку завжди хочеться чогось ніжного, а тому жіноче взуття в ніжних відтінках бузкового або лавандового стане справжнім хітом. А щоб не здалося, що ви вже дуже пильно відслідковували тренд і сліпо його скопіювали – вибирайте «небуквальне прочитання». Наприклад, не фіалкові, а салатові, рожеві або серо-блакитні човники!

Тренд №2. Жіноче взуття в ніжних відтінках
Купити туфлі

Тренд №3. Для шанувальниць комфорту

Поки на світі будуть жити дівчата, які віддають перевагу активному способу життя, до тих пір і буде існувати попит на стильне, зручне і легке взуття. У цьому сезоні зручне взуття виявилося досить масивним – все почалося з Ugly sneakers (дивимося на Balenciaga Triple S і Louis Vuitton Archlight) і закінчилося абсолютно неймовірними Крокс на платформі від Демня Гвасалія (знову ж, дивимося на Balenciaga), а потім і босоніжками на платформі , і тапочками, і так далі. І якщо таке засилля об’ємних розмірів на ногах – не для вас, згадуємо про попередній тренд на ніжні відтінки, додаємо зовсім маленьку платформу – і ось він, прекрасний варіант модного жіночого взуття!

Тренд №3. Для шанувальниць комфорту
Купити туфлі

Тренд №4. Стиль в деталях

IT-girls знають, що головне – це не бренд, а ключові модні деталі, які відразу ж роблять образ трендовим. У цьому сезоні до таких модних деталей у взутті відносять такі:

  • Підбори-рюмочки висотою близько 3-4 см
  • «Архітектурні» підбори незвичайної форми
  • Прозорі вставки з пластика або повноцінні «чохли» поверх взуття
  • Босоніжки + шкарпетки
  • Мюлі – наприклад, в модному червоному відтінку

Тренд №4. Стиль в деталях
Купити туфлі

Тепер ви знаєте, які тренди жіночого взуття нам обіцяють на весну-літо 2018 року! Вибирайте, оцінюйте і носіть з задоволенням!

(Visited 1 984 times, 1 visits today)