Таки так, VOVK тепер в Одесі! Ділимося емоціями з відкриття ювілейної студії бренду

Сказати, що ми давно вже мріяли про відкриття своєї першої студії в Одесі рівносильно мізерній на подробиці фразі – “нас там чекали”. Місто, в якому настрій уловлюється з одного вдиху, за визначенням створений для тандему з VOVK – йому тут довіряють більше, ніж якимсь там трендам з мас-ефектом. Довгий шлях на Південь, проте який прийом – забарились би ми з відкриттям ще на тиждень і вже тоді б точно, що довелося перекривати рух транспорту по Єкатерининській.

Яскраво, помітно, голосно, зухвало, затишно, щиро і дуже круто – лише маленька крапля в морі заслужених епітетів на адресу феєричного відкриття ювілейної студії бренду – перша в Одесі і десята за ліком в Україні. Щастя можна виміряти!

І цілком відчути… Чого тільки вартий по-справжньому затишний інтер’єр, в якому без зусиль проглядаються сімейні риси покупок в стилі VOVK. Поки замість стін домашніх діти на дошці крейдою працюють над черговим шедевром, а чоловіки повністю поглинуті зручністю і габаритами дивану – жіноча душа переливається в усіх відтінках веселки в дзеркальному відображенні. Мрія, правда?

День, який ніколи не викреслити з пам’яті – емоції, які хочеться переживати знову і знову.  

Ласкаво просимо в Одесу! Ласкаво просимо у VOVK!

P.S. І на десерт наш маленький фоторепортаж з місця зйомок першого українського блокбастеру в жанрі моди – здогадайтеся, хто в головній ролі)))

(Visited 169 times, 1 visits today)