Скриня дівочих секретів. Або жіноча сумка як важливий елемент бездоганного образу

Серед людей існує думка, що тільки дві речі можуть продемонструвати наявність смаку у жінки. Це взуття та сумка. Що ж, не можу не погодитися.
На дворі XXI століття і жіночі сумки ніколи не були такими різноманітними. Але це зовсім не означає, що всім і завжди вдається вдало вибрати цей важливий аксесуар під конкретний образ.

Ось уявіть: ви прокинулися, потягнулися, зробили бездоганний макіяж, підібрали елегантну сукню, обули вишукані лодочки і в поспіху схопили першу-ліпшу в гардеробі сумку.
А в дзеркалі ліфта вирішили під суворим поглядом оцінити свій образ. Хмм … Ну що може бути не так при таких-то зусиллях? Ще як може.
Начебто все підібрано ідеально. Але щось НЕ ТЕ.
Так, це все та сумка, яка першою потрапила під руку. І все марафони по квартирі з 5 ранку нанівець.

До вибору цього аксесуару потрібно підходити самим що ні є ретельним образом. Адже, коли виникає бажання купити сукню, кожна дівчина докладає максимум зусиль, щоб не помилитися у виборі. Тут те ж саме. Не дарма відомі дизайнери намагаються донести до всіх дівчат: правильно підібрана жіноча сумка може, так би мовити, прикрити або загладити маленькі «промахи» в образі, а іноді навіть у фігурі.

Що ж, розглянемо деякі базові рекомендації до вибору цієї необхідної речі, яка завжди зберігає безліч жіночих секретів. Прям подруга …

Так ось. Досить мати в своєму гардеробі кілька варіантів сумок, які правильно комбінуючи, можна використовувати при створенні багатьох образів.

Ідеальний вибір для високих або дівчат з великими пропорціями фігури – модель «тоут» (tote) – жіноча сумка великого розміру з двома ручками і відкритим верхом: зручно, практично, містко, гарно.

Якщо ж Ви власниця широких стегон, то в такому випадку найкращим варіантом буде сумка з ремінцем на плечі. Таким чином Ви переносите акцент на верхню частину фігури і це буде виглядати дуже гармонійно.

Звичайно ж є загальне правило для всіх: під вечірні сукні потрібно вибирати ТІЛЬКИ клатчі. Ніяких великих сумок. По-перше, це не гарно, по-друге – незручно. Дозвольте собі в даному випадку взяти на вечірку тільки помаду, телефон і ключі. Аптечку, блокнот і велику гребінець залиште вдома на цей раз 🙂

Не варто забувати і про те, що правильно підібрана жіноча сумка буде не тільки доповненням образу, але і підкреслить Вашу індивідуальність. Так-так, модель цього важливого аксесуару багато що може сказати про його власницю.

Досить мати 3-5 сумок, якими можна буде доповнити і не один образ. Справа не в кількості. Так що, до покупки цього предмету варто поставитися дуже відповідально. Якщо один фасон підходить Вашій подружці, це зовсім не означає, що сумка є ідеальним варіантом і для вас. Проявіть фантазію.

Ми бажаємо Вам натхнення для створення бездоганних образів.

З любов’ю,

VOVK

(Visited 169 times, 1 visits today)