Стильні образи світових дів в Instagram. Беремо на замітку!

Instagram давно вже став головною соціальною мережею для тих, хто стежить за модою і життям знаменитостей. Адже де, як не тут можна побачити найактуальніші аутфіти з червоних доріжок і повсякденних виходів моделей, актрис, співачок і блогерів? Ми подивилися на знімки, які опублікували зірки за останній час, і готові вам представити наш топ стильних образів світових дів в Instagram. Беремо на замітку!

Зміст

Кім Кардашьян і стильна водолазка

Модні луки в Instagram Кім Кардашьян давно вже стали головним джерелом натхнення для дівчат різного віку і комплекцій по всьому світу. Володарка розкішних форм своєї фігури не соромиться, але після того, як стала мамою, стала одягатися значно скромніше. Кілька днів тому вона поділилася знімком, на якому продемонструвала відмінний приклад трактовки сучасних трендів: повсякденний образ «брюки + водолазка» заграє зовсім по-новому , якщо один з елементів буде виконаний зі шкіри або її замінників! Для вас ми вибрали брюки і водолазку в трендовом відтінку «ультрафіолет». Беремо на озброєння!
Инста лук
Купити легінси

Кендалл Дженнер і сукня у вікторіанському стилі

Молодша сестричка Кім Кардашьян і одна з найбільш затребуваних моделей сучасності нещодавно з’явилася на зйомках американського журналу Vogue в ніжному образі, наче з вікторіанської епохи. Ми недавно писали про актуальність квіткових принтів у цьому сезоні – і ось вам ще один доказ! Для вас ми підібрали ніжну сукню, яку можна буде надіти і на роботу, і на урочистий вихід у світ.
Инста лук
Купити сукню

Джі-Джі Хадід і костюм-двійка

Instagram стильних дівчат неможливо собі уявити без фотографій з різних івентів. Так, подружка Кендалл Дженнер і ще одна супермодель Джи Джи недавно була гостею шоу Джиммі Феллон. Вона з`явилась у розкішному костюмі-двійці. «Костюмний» тренд впевнено завойовує своє місце в серцях всіх фешіоніста, включаючи нас – і нам теж є, що вам запропонувати! В такому аутфіті ви завжди будете виглядати зіркою – доведено Джи Джи Хадід!
Инста лук
Купити брюки

Кайя Гербер і сукня-смокінг

Кайя Гербер – зірка нового покоління. Це дочка популярної моделі Сінді Кроуфорд, і хоча їй всього 17, вона вже може позмагатися за популярність з Кендалл Дженнер і Джи Джи! Вона вже встигла створити спільну колекцію з самим Карлом Лагерфельдом, і для прем’єрного показу для виходу в світ вибрала дуже стильну сукню-смокінг. Відмінний приклад високого рівня розуміння моди: в цьому вбранні немає ні вульгарності, ні химерності, воно просте, як і все геніальне. І якщо ви теж шукаєте щось подібне для корпоративу або виходу в світ – придивіться до нашого варіанту такої сукні!
Инста лук
Купити сукню
Переглянувши стильні образи світових дів в Instagram, можна виділити основні тенденції: комфорт і поєднання в образі маскулінних (як у Кайі і Джи Джи), або навпаки, ультра-жіночних елементів (як у Кендалл). З VOVK виглядати зіркою просто!

(Visited 826 times, 1 visits today)