Стильна спідниця-олівець підкорила серця бізнес-леді

Ви відчуваєте? Так, настав той момент, коли саме час поговорити про нашу улюбленицю – про спідницю-олівець. Ти довго просила про неї написати, і ми, нарешті, наважилися. Адже настільки багато зізнань у коханні були присвячені їй, що жодна інша спідниця в гардеробі ділової жінки не удостоювалася подібної честі. Творці настрою VOVK просто обожнюють цей факт. Доказом є велика кількість тісних красунь у наших колекціях. Класична юбка-олівець; вона ж, але вже з завищеною талією; чорна, червона, шкіряна…Ох, у нас самих очі розбігаються. Ти ж не забула, що, як підібрати для себе ідеальний варіант, тобі нашепочуть наші стилісти. А тепер…давай знайомитися ближче!

Ця, як правило, тонка обтягуюча спідниця названа олівцем не просто так. Ще Крістіан Діор використовував термін «H-line», щоб описати її форму, проводячи аналогію відносно вигляду букви «Н». Але не він її автор, адже йому було всього три роки, коли зародилася ідея створення подібного силуету. І оскільки це був 1908 рік, то, зрозуміло, що це сталося для того, щоб досягти великої безпеки. Просто один симпатичний шатен обрав таку собі місіс Берг першою жінкою-пасажиром літака. А коли ланцюги та пропелери розвернулися поряд з її піднятою спідницею, він зв’язав мотузку над кісточками Берг, щоб запобігти катастрофи. Кумедно, чи не так?

Усі ми знаємо, що мода та здоровий глузд мають тенденції суперечити одне-одному. Адже кожна з нас була б готова пожертвувати своїм комфортом та безпекою, щоб стати крутіше, модніше та сексуальніше. А спідниця-олівець взагалі раніше називалася «Hobble-skirt» – кульгаюча спідниця. Жінкам було дуже складно маневрувати, коли вони робили гейшеподібні кроки в цих спідницях. Це призвело до нескінченних нещасних випадків, пов`язаних з модою. Через деякий час стало очевидно – щось повинно було змінитися. І непрактична мода пізніше надихнула на створення тісних суконь «русалонька», котрі все ще мають успіх на червоних доріжках Голлівуду.

А в 1940-му розумник Діор створив свою першу спідницю-олівець, укорочену адаптацію, надихнувшись провокаційним силуетом спідниці 1910. Стає очевидно, що після позбавлених форми суконь епохи флаперів та десятиліть закритих кісточок, модниці одразу полюбили еротичний силует класичної спідниці-олівця. Усім найкрутішим дівчатам вона подобається! І pin-up зіронька Беті Пейдж, і богині екрану Ава Гарднер, Мерилін Монро та Одрі Хепберн обирали саме цей фасон. Ось, наприклад, оригінальний світлий гардероб блондинки Мерилін був шикарним, дуже простим та завжди сексуальним. Адже в ньому завжди містилися декілька варіацій даного типу. Монро любила спідниці з гудзиками, штани капрі, тонкі шовковисті сукні та м`які светри. Це ми, ніби, натякаємо, що студії VOVK працюють без вихідних та бережуть для тебе гардероб мрії.

Конструктори VOVK теж старалися та зробили цей фасон ідеальним для твого комфорту, а супер-стилісти придумали сотню лайфхаків про те, як використовувати спідницю-олівець за межами офісу. Нам також не віриться, що в 21-му сторіччі її можна носити куди-завгодно та виглядати виграшно. Ось такі ми щасливчики!

(Visited 382 times, 1 visits today)