Спорт в народ або як сукня стала спортивною

Сьогодні ви не зустрінете жодної дівчини, яка не одягала сукню. Хтось їх носить кожен день, а хтось – я. Я завжди у пошуку тієї самої, ідеального сукні і, в більшості випадків, не знаходжу те, що хочу. Але сьогодні все зміниться, адже мова піде про трикотажну, спортивну сукню, яка ідеально підкреслює фігуру і дуже стильно виглядає. Пропоную починати!

Моя любов – моя нова сукня

Сукня-майка, її також називають “спортивна сукня”, – незамінна річ цього літа. Вона без рукавів, має облягаючий силует, невеликий виріз і вміло підкреслює фігуру. Але обережно! Якщо у вас є якісь “Сюрприз” у фігурі, то краще його не надягати. Таке вбрання відмінно виглядає на жіночною фігурі “пісочний годинник” і відмінно підходить худорлявим дівчатам. При цьому вони бувають і вечірніми, і навіть весільними.

Як вас багато!

Вечірні

Простота крою компенсується декором. Вона зручна, практична, гарно підкреслить Вас і підійде для вечірнього виходу. Головне – пам’ятати одне: трикотажні сукні спортивного стилю треба обирати по фігурі. Якщо ви хочете подовжити ноги, то вибирайте вище колін. Менше відволікаючих елементів: намистин, страз. Мінімалізм – ось, що буде виглядати виграшно.

Рюші 

Рюші- тренд осені або холодної весни, але ніяк не літа. Однак не варто про них забувати! Вони відмінно підходять дівчатам середнього зросту і з фігурою “пісочний годинник”. Таке вбрання робить акцент на рукавах або на тих місцях, де рюші, допомагаючи приховати недоліки.

Весільні 

Так-так, вам не почулося! Є й такі. Вони білого кольору (ясна річ), бувають дуже довгими або короткими – все залежить від уподобань нареченої. Такі сукні у спортивному стилі, але відмінно демонструють фігуру, а завдяки білому кольору роблять її тонше. Всьому причиною колір і світло!)

Як бачите, спортивні сукні – хіт не тільки літньої пори. Ця маленька «знахідка» стане вашою паличкою-виручалочкою. Вона не тільки красива і практична, але і зручна. Стильних вам образів і яскравого літа!

(Visited 442 times, 1 visits today)