Секрети стильних матусь

Народження дитини – найважливіша подія в житті кожної жінки, і так хочеться з маленьким виглядати гарно. Тому ми підготували маленький курс на тему: “Що одягати і робити, щоб бути у формі завжди”. Пропоную не затягувати!

Гарна завжди

Щоб виглядати свіжою і квітучою кожен день, потрібно дотримуватись наступних правил:

– вранці, поки малюк спить, можна зробити зарядку або прийняти контрастний душ. Наталя Водянова після пологів відновила ідеальні пропорції фігури завдяки постійним фізичним навантаженням;
– виходячи на вулицю з дитиною, не варто забувати про макіяж (він може бути непомітним, природнім, але приховає сліди недосипання);
– молода мама не повинна спрощувати свій гардероб. Ніяких речей в стилі унісекс. Тільки жіночні сукні, спідниці і красиві блузи! Наприклад, якщо вашій дитині пару місяців або рік, надягайте як довгі сукні, так і короткі, не забувайте про сарафани. А якщо ваш малюк надто активний, то сміливо одягайте завужені джинси, футболку і бігайте за ним гарнаа!)
– балуйте себе (ми, жінки, любимо подарунки, і кращий подарунок – сукня! Легка, гарна і зручна. Порадуйте себе новою покупкою – і весь тиждень пройде з гарним настроєм).

Як бачите, правила дуже прості. Головне, не забувайте про себе, і тоді щасливі будете і ви, і ваші діти. Всім карапузам – здоров’я, а мамам – завжди бути найгарнішими!)

(Visited 282 times, 1 visits today)