Модные шапки 18/19

Підбираємо головний убір

Як би вам не хотілося розсікати по місту, милуючись у відображенні вітрин, як вітерець м’яко розтріпує ваші локони, на вулиці стає все холодніше. А це означає, що настає час шапок, беретів, капюшонів і всього того, що допоможе вам врятуватися від холоду. Ми поговоримо сьогодні про те, які жіночі головні убори зараз в тренді, і як підібрати головний убір, який вам підійде.

Модні шапки 18/19: тенденції модниць

Кожна модниця перед тим, як купити зимову шапку, зазвичай цікавиться, що ж дизайнери нам запропонували в актуальних осінньо-зимових колекціях, а також, чому надають перевагу знаменитості . Сьогодні ми це зробили замість вас. Скажемо відразу – тенденцій багато, вибрати є з чого!

  • Бейсболки і «татові» панами. Так, влітку в них ходили всі – але і в холодну пору року такі убори носити можна і потрібно, віддаючи перевагу більш теплим моделям. Такі ми бачили у Versace, Prada і Ольги Сумської
  • Широкі капелюхи в стилі 50-80-х, які так любили Мерлін Монро, Принцеса Діана і досі носить Сара Джессіка Паркер
  • Класичні шапки і берети. Берети бачили у Michael Kors, Giorgio Armani і Christian Dior, а прекрасний варіант базової класики тепер є і у нас, в інтернет магазині VOVK
  • чалми і балаклави – гарячий тренд для найсміливіших. Тепло гарантовано!

Головні убори
Купити шапку

Підбираємо головний убір: які шапки якому типу обличчя йдуть

Щоб відразу зрозуміти, який же з перерахованих вище гарячих трендів підійде саме вам, ми готові дати невелику шпаргалку-підказку:

  • для круглого і овального типів обличчя добре підійдуть «витягуючі» наверх фасони – «татові» панами і шапки-чалми. А якщо всі ці трендові штучки не для вас – просто купить класичну модель, і буде вам щастя!
  • для квадратних і прямокутних форм обличчя прекрасно підійдуть шапки-чалми, про які ми писали вище. А якщо з минулого року у вас залишилася «кепі листоноші», продовжуйте носити, вона все ще актуальна!
  • для трикутної форми важливо прикрити лоб, не відволікаючи увагу від нагострених скул – берети всіх видів і мастей як ніби створені для вас!
  • для грушоподібної форми важливо візуально трохи скорегувати нижню частину обличчя – і серед трендових моделей з цим вам найкраще допоможуть балаклави.
  • для особи типу «Ромб» шапку потрібно вибирати, орієнтуючись на вилиці – їх допоможуть підкреслити бейсболки і «татові» панами, а також широкополі капелюхи.

Головні убори
Купити шапку
Тепер і ви знаєте, як підібрати головний убір в залежності від того, який із трендів сезону вам сподобався найбільше, і яку саме модну новинку варто купити, орієнтуючись на свою форму обличчя. Хоча будемо чесні – головне правило в моді свідчить, що ніяких правил взагалі не існує! Ви маєте право носити і самі хайпові моделі, так і класичну чорну шапку – головне, щоб особисто вам все подобалося. Вдалого шопінгу!

(Visited 773 times, 1 visits today)