Открытие студии VOVK Минская и Ровно

Відкриття нових студій в Києві та Рівному: як це було

14 липня відбулася ще одна важлива подія в нашій мережі: ми відкрили першу студію в м.Рівне за адресою вул. Чорновола, 4.
Студія в м. Рівне
Завжди хвилююче відчуття охоплює, коли приходить час представляти свої студії в нових містах, але завдяки тому, що місцеві жителі чекають нас з нетерпінням, все проходить чудово. У нас склалося враження, ніби ми працюємо в цьому місті вже не перший рік! І ось тепер VOVK в самому центрі Рівного радує чарівних українських дівчат яскравими і ніжними нарядами.
Студія в м. Рівне
Не минуло й тижня, як наша команда підготувала новий сюрприз, цього разу для мешканців столиці. Вже дев’ята за рахунком студія в Києві з’явилася за адресою Оболонський проспект, 26, прямо поруч з Mcdonald’s.
Студия в Киеве, м. Мінська
Жителі цього району тепер зможуть приміряти одяг зовсім поруч зі своїм будинком! Вийшла вранці за хлібом, а повернулася з пакетом нових нарядів. Погодьтеся, дуже зручно!Студия в Киеве, м. Мінська
Кожне відкриття – це справжнє свято. Музика, ігристе, конкурси та подарунки, а ще багато фотографій для ваших нових аватарок;) Ось, як це було.
Студія в Києві, м. Мінська

Що вас чекає в нових студіях?

В першу чергу, гарний настрій! Це невід’ємна частина будь-якого візиту в студію VOVK. Та навіть якщо вам ніщо не сподобається, що просто неможливо, ви підете з зарядом позитиву. Турботливі стилісти підберуть вам такий образ, в якому ви будете виглядати на всі сто. Сукні, спідниці, сорочки, блузки, верхній одяг і взуття – у нас ви зможете повністю оновити гардероб або просто купити щось новеньке. Світлий просторий інтер’єр розслабить і подарує відчуття домашнього затишку.Студія в Києві, м. Минська
Слідкуйте за нашими новинами, цілком можливо, що скоро нова студія жіночого одягу відкриється у Вашому місті.

З любов’ю, Ваш VOVK

(Visited 2 285 times, 1 visits today)