Відкриття нової та першої студії в 2019 році! ДНІПРО, ТРК «МОСТ-сіті»

14 лютого на День Закоханих, наша VOVKfamily відкрила двері нової студії в м. Дніпро в ТРК «МОСТ-сіті», 0 рівень (вул. Глінки, 2). Це перша студія 2019 року!

Відкриття студії відбулося о десятій ранку, і наші усміхнені стилісти-консультанти зустрічали гостей, дарували їм гарний настрій і пригощали ігристим зі солоденьким. День видався фантастичним і легким, все пройшло чудово і весело.

Дніпряни побачили студію, наповнену святковою атмосферою з просторим і світлим інтер’єром, великим асортиментом весняних новинок з Campaign Spring-Summer 2019.

Неймовірно чарівний ведучий Костянтин Подтяжкін підготував цікаву програму для відвідувачів, пригощав солодощами, радував класної музикою і подарунковими сертифікатами.

Віце-чемпіон світу з макіяжу Тетяна Золоташко провела продуктивний майстер-клас, де кожна клієнтка змогла дізнатися, як правильно підкреслити свій образ денним макіяжем і які необхідно врахувати нюанси при його підборі під образ.

Також відвідувачів порадували зустрічі з популярними блогерами і медійними особистостями міста Дніпро.

Гардероб наших клієнток поповнився крутими нарядами. Адже просто неможливо було пройти повз такої гарної студії VOVK і не зайти в гості!

Щасливі дніпровські красуні виходили зі студії не тільки з покупками, а й з хорошим настроєм, а це так важливо в свято Любові!

Висновок такий: стежте за нашими новинами. Ми націлені на неймовірний результат, сповнені енергії, любові і сил. Цілком можливо, що зовсім скоро нова студія жіночого одягу відкриється і в вашому місті.

З любов`ю, ваш VOVK.

(Visited 513 times, 1 visits today)