Модні жіночі аксесуари цієї осені

Найприємніше в жіночих аксесуарах – це те, що вони дозволяють створити модний лук, не оновлюючи гардероб кожної осені. Доповнивши свій наряд стильною сумочкою, шарфом чи прикрасами, ви залишитеся в тренді, не сильно обтяжуючи бюджет. Зараз розберемося, які ж аксесуари актуальні саме цього сезону.

Сумки

Розміри сумок восени 2019 тяжіють до мінімалістичних форм. Такі жіночі аксесуари як міні-сумочки здаються непрактичними, оскільки в деякі з них вміщується один смартфон, але абсурд є частиною їх чарівності.

Не можна не згадати і модні поясні сумки, які прийшли до нас з бурхливих 90-х. Вони, як і раніше, не здають своїх позицій в топі популярності. Для сучасних дівчат це зручний органайзер, адже в кожному з відділів комфортно розміщаються потрібні предмети.  

Шарфи

Помітну роль цієї осені відіграють вінтажні жіночі шарфи. Такий модний кольоровий аксесуар буде органічно виглядати, зав’язаний довкола шиї у фантазійній манері чи перекинутий через плече із заправленим за пояс іншим кінцем. Якщо ви надаєте перевагу більш зухвалим образам, спробуйте зав’язати такий шарф як платок або навіть тюрбан!

Ремені

Ремені отримали сильний акцент, як частина загального вузького силуету талії та широких плечей. Цього осіннього сезону на світових подіумах вони отримали особливий статус. У моді зараз і широкі пояси з пряжками, і тонкі ремінці. Дозволяється підкреслювати талію одразу двома різними ременями. Вони не обов’язково повинні співпадати за дизайном, але мають гармоніювати з різними елементами жіночого наряду. Ультрамодним аксесуаром буде шкіряний ремінь, зав’язаний у вузол.

Прикраси

Цієї осені на модний Олімп виходить стиль 80-х. Ми побачимо блискучі, яскраві кольори, масивні форми біжутерії, очікується, що ця тенденція протримається протягом усього сезону.

Ще один привіт із 80-х – металічні ланцюжки. Цей жіночий аксесуар з’явиться в різноманітних варіантах: у вигляді браслетів, сережок-підвісок, деталей сумок та ременів. Дозволяється поєднувати срібні та золоті ланцюжки в одному виробі.

З ювелірних виробів тон будуть задавати забуті брошки, які планують відібрати першість у кулонів та кольє. Восени 2019 ви можете прикрасити свій наряд однією масивною брошкою або, для особливих випадків, декількома оригінальними ювелірними виробами.

Окуляри

Хоча восени сонце світить вже не так яскраво, дизайнери рекомендують не відмовлятися від такого модного жіночого аксесуару, як сонцезахисні окуляри. У тренді залишаються практично всі моделі: від культових «авіаторів» до футуристичних «sci-fi» у стилі героїв «Матриці». Лінзи у формі сердечка або метеликів, монорамка, рогова оправа – це трендові деталі сонцезахисних окулярів. Обираючи оправу, стилісти рекомендують обмежуватися формою, яка пасуватиме під форму обличчя.

Різноманіття актуальних аксесуарів для яскравої осені – справжнє свято для модниць. Адже з таким широким вибором модних сумок, шарфів, ременів, окулярів та прикрас дівчина може щоденно змінювати образи, вигідно підкреслюючи свої переваги.

(Visited 217 times, 1 visits today)