Открытие студии VOVK на Льва Толстого

Марафон відкриттів в компанії VOVK

Весна 2018 року заряджена на позитив, як би банально це не звучало. У березні ми відкрили дві студії, але на цьому наша команда не зупинилася!

Відкриття студії VOVK в Києві на площі Льва Толстого

Наша перша студія з’явилася в переході на площі Льва Толстого в Києві і відразу завоювала серця жителів столиці. З тих пір пройшло багато часу, а про VOVK дізналася вся Україна. Але перший магазин так і залишився улюбленцем багатьох клієнток. Задля того, щоб стати ще краще, ми вирішили переїхати на нову локацію в тому ж районі. Тепер ви зможете знайти нас на площі Льва Толстого за адресою вул.Пушкінська 45/2 (прямо біля МcDonald’s). Правда, зручно?

Урочисте відкриття відбулося 27 квітня і, чесно кажучи, ми були шалено раді бачити таку величезну кількість гостей в нашій студії!

На вході у дівчаток була можливість причепуритись в нашій make-up зоні і пригоститися ігристим, а далі на них чекало море карколомних нарядів. Одним словом – це бів справжній рай для дівчаток).

Відкриття студії VOVK в Чернівцях

Не залишилися без уваги і прекрасні мешканки Буковини, а точніше міста Чернівці! 28 квітня відбулося відкриття першої студії VOVK в цьому регіоні за адресою вул. Головна, 265-А в ТРЦ & nbsp; «Depot center» (на першому поверсі).
Відкриття студії VOVK в Чернівцях

Всі відвідувачки високо оцінили теплу і в той же час вишукану атмосферу в студії, а також багатий асортимент моделей, представлених їх увазі. Професійні стилісти допомагали підібрати неповторний образ, здатний підкреслити індивідуальність.

Відкриття студії VOVK в Полтаві

Третьою студією, яка гостинно відкрила свої двері відвідувачкам 29 квітня, стала нова локація в Полтаві. Відзначимо, що це вже друге наше дітище в цьому місті.

Відкриття студії VOVK в Полтаві

Тепер жіночні вбрання від VOVK можна купити і в ТРЦ Екватор, який розташований за адресою вул. Ковпака, 26. Студія знаходиться на першому поверсі.

Дякуємо всім прекрасним і чарівним гостям, які прийшли розділити з нами наше свято в кожному з цих трьох міст. До нових зустрічей!

no images were found

(Visited 1 163 times, 1 visits today)