Купити сукню від VOVK? Мрії збуваються тепер і у Вінниці!

Уявіть собі найбільший торговий центр Вінниці і суботній день, який покликаний бути аншлагом для майже двох сотень його вітрин. Звична для тисяч відвідувачів ТЦ Sky Park точка відліку о 10 ранку за сценарієм, до якого не були готові навіть ми. Не повірите, але нам ледве вистачило суконь на всіх бажаючих купити новинку літнього сезону – VOVK Вінницю “запалив”!

По швах наші стіни не тріщали, але, якщо чесно, протиснутися місцями було вкрай складно. Таке відчуття, що зайнятий був в буквальному розумінні слова кожен квадратний метр тільки-но відкритої студії. А скільки маленьких діток з кульками в руках було навкруги – відразу навіть і не зрозумієш, дитяче свято або презентація флагмана української моди. Надзвичайно приємні і пам’ятні моменти, які кажуть самі за себе – сімейні традиції – це VOVK!

Може вся справа в магії чисел? Вже наступного дня нас немов осяяло – відкриття нової студії одягу VOVK відбулося 16липня 2016 року о 16:00, співпавши зі святкуванням 1616 дня з моменту створення популярного українського бренду!!! Збіг обставин? Ми іншої думки;)

Господи, а фотозона… Це настільки чудово, яскраво і масштабно, що ноги до неї несуть самі і вже біля, навіть якщо хто до нашої студії Вам настрій встиг зіпсувати – посмішка на обличчі буде 100%!

Про музику, шампанське і смаколики під антураж “застеленої” надувними кульками стелі мабуть навіть не варто і згадувати, оскільки цей бонус в парі зі знижкою на честь відкриття в розмірі -20% на увесь асортимент – в студіях одягу VOVK Вас чекають завжди! Доведено вже в 12-й раз за кількістю відкритих студій по всій Україні.

P.S. Ми ніколи не кажемо, що одна студія виглядає краще за іншу або відкриття пройшло з розмахом більшим за попереднє – це нонсенс. Вони усі як на підбір. Але те, що було у Вінниці того дня – забудемо ще не скоро))) Переконайтесь в цьому самі за допомогою нашого фоторепортажу з самої гущі подій. Приємного перегляду!

(Visited 281 times, 1 visits today)