Кактус на одязі

Колючий, зелений, але такий модний! Зараз принти захопили футболки. Вони бувають з назвами улюблених   музичних груп, з Мерилін Монро і, звичайно, з кактусами. Мадагаскар, почекай, кактуси тепер наші! Зараз я покажу вам, як бренди використовують цей принт, і як його носити. 

Колючі  Dolce&Gabbana 

Dolce&Gabbana щоліта випускають спеціальну колекцію Mytheresa. Цього року вона присвячена дивовижного рослині під назвою опунція. Це химерний кактус, що мешкає на півдні Італії, в рідній Сицилії Доменіко і Стефано. Колекція вийшла дійсно колючою, але в хорошому сенсі. Сукні дуже ніжні, незважаючи на кактус внизу. Знаєте, це особливість Dolce& amp;Gabbana – робити те, що западає в душу. Квітучі кактуси на ніжному блакитному фоні – вибір багатьох модниць і модних критиків. 

Футболки з кактусами

Обзавестися модним принтом легко. Головне – фантазія! Бренд VOVK випустив ексклюзивні футболки з авторськими принтами. Одна з сонечком, квітами і головне, що є і з кактусом! Їх вже полюбили і дорослі, і діти, тому що вони універсальні, стильні, практичні і такі класні!

Мабуть, білим сорочкам треба сказати “до побачення”, адже є така крута заміна, та й сукням теж! Експериментуйте, адже вміння бути різною – безцінне!

(Visited 439 times, 1 visits today)