Як пройшов RAU Investment Forum 2019

18 червня у столичному культурному центрі “Мистецький Арсенал” відбувся перший в Україні спеціалізований Міжнародний форум для інвесторів у рітейл та торговельну нерухомість — RAU Investment Forum.

Захід відвідали ключові гравці ринку рітейлу і девелопменту, інвестори та представники компаній, які бажають залучити інвестиції. RAU Investment FORUM є найбільшою в країні платформою для взаємодії, обміну досвідом та залучення міжнародних інвестицій для розвитку українського бізнесу.

Для VOVKfamily це велика честь бути титульним партнером заходу та невід‘ємним гравцем українського ринку❤️

Відкрив захід міський голова Львова Андрій Садовий, який розповів про важливість дотримання законів для стимулювання інвестицій в інфраструктуру міста.

Потім стартувала перша сесія, яка проходила в форматі панельної дискусії про стан та динаміку ринку торговельної нерухомості в Україні. В рамках першої сесії також відбулося публічне інтерв’ю з генеральним директором інвесткомпанії Dragon Capital Томашем Фіалою .

Сесія № 2 RAU Investment Forum цілком була присвячена новим об’єктам торговельної нерухомості в Україні.

Експерти третьої сесії, якими виступили власники великих українських рітейл-компаній, обговорювали інвестиції в роздрібну торгівлю. Модератор – Андрій Жук, співзасновник і голова правління Асоціації рітейлерів України. А участь у панельній дискусії взяли співзасновник і співвласник VOVK Віталій Семенченко, співвласник і генеральний директор компаній РУШ (ТМ EVA) і Омега (ТМ Varus) Руслан Шостак, а також співзасновник і генеральний директор Kasta Андрій Логвин. Вони обговорили нюанси конкуренції з міжнародними гравцями, стратегії розвитку бізнесу в кризу, чинники, що стримують зростання інвестицій в країні і озвучили свої меседжі новому президенту і майбутнього складу парламенту України.

Заключна сесія, що пройшла під егідою журналу Новое время, була присвячена темі інвестицій в бізнес.

Після чотирьох насичених сесій RAU Investment Forum завершився неформальній лаундж-вечіркою, де гості заходу змогли поспілкуватися з інвесторами та спікерами, і розслабитися в невимушеній атмосфері.

 

(Visited 198 times, 1 visits today)