Одягатися на роботу для сучасних жінок — це не лише звична повинність, але й можливість виразити свою індивідуальність та стиль. Дрес-код в офісі визначається певними правилами, які допомагають створити професійний та діловий образ. Сучасний дрес-код не такий жорсткий, як 30 років тому, отже навіть в офісі можна буде почувати себе комфортно і бути в тренді.
З чого формується дрес-код сучасної жінки?
Одним з основних елементів дрес-коду для жінок є діловий костюм. Важливо обрати модель, яка підкреслить вашу жіночність і водночас буде мати стильний та елегантний вигляд. Купуючи жіночий одяг для роботи, слід звертати увагу на якість матеріалу, крій та деталі. А також зважати, що в цьому сезоні в модному світі одночасно панують два силуети — оверсайз і з акцентом на талію.
Ми вже звикли до комфортності оверсайзу, але оскільки він панує уже тривалий час, то у світі виникла потреба у новинках. Дизайнери вирішили запропонувати кардинально різні рішення. На противагу маскулінному оверсайзу постає жіночний крій, який був особливо популярний в 50-ті, завдяки діяльності модного будинку Діор.
Особисто для себе ти можеш обрати той варіант, який найбільше подобається і пасує саме тобі. Або мати в арсеналі відразу всі трендові варіанти.
Якщо обираєте оверсайз костюм, то низ має бути вужчим, ніж верх для створення гармонійних пропорцій. Можна дотримуватися балансу і іншим чином — відкрити більше простору. Наприклад, натягнути жакет на голе тіло або під сорочку з вирізами, з тонкої тканини та інше.
За умови, що захочеться навіть з оверсайз жакетом зробити акцент на талії, то варто додатково придбати шнур, яким зможете навіть оверсайз-жакет перетворити в “приталену модель”.
Та якщо не готові самостійно визначати лінії талії, зверніть увагу на костюм з формою пісочного годинника. Формувати образи з ним краще на контрастах. Оскільки такий жакет і так досить активно акцентує жіночність, то для ділового дрес-коду краще носити його з класичною сорочкою, яка максимально нагадує ту, яку ви начебто позичили з чоловічого гардероба.
Низ може передбачати спідницю або брюки — це вже залежить від особистих уподобань та власного комфорту. Краще, щоб довжина спідниці була до коліна, а брюки з високою посадкою.
Блузок та сорочок має бути найбільше, оскільки вони змінюються найчастіше. Найкраще обирати їх з тонких тканин, щоб відчувати себе в них комфортно протягом всього дня. Цікавий вигляд мають моделі в смужку, у квітковий принт,а також традиційні однотонні моделі. Обираючи жакети вільного крою базового кольору, цікаво доповнити їх в рамках дрес-коду пропонуємо майками зі штучного шовку на тонких лямках.
Обираючи взуття для роботи, слід керуватися комфортом і стильним виглядом. Класичним варіантом є туфлі на невеликому каблуці або балетки. Варто оновити свій гардероб лоферами та брогами.
І додайте образу завершальний штрих за допомогою аксесуарів, таких як годинник, намисто чи сумка. Вони допоможуть підкреслити ваш стиль та індивідуальність.
Пам’ятайте, що дрес-код — це не обмеження, а можливість показати свою жіночність та професіоналізм. Обирайте моделі, які пасують до вашого стилю та фігури, і не бійтеся експериментувати з кольорами та деталями. Адже, головне завжди залишатися собою.