Модный шарф

Як модно зав'язати шарф

Осінь – це час для найстильніших аутфітів! Можна купити шарф, хомут або хустку на шию – і кожен день їх міняти, по-новому обігруючи одне і те ж пальто. А якщо у вас крім пальто є шкіряна куртка або плащ – тоді є всі шанси стати головною фешіоніста!
Шарф
Купити бомбер
На сьогоднішній день хустки на шию і шарфи відзначають своє гучне повернення на подіуми – а тому розповімо, які з них повинні бути у вас, які у тренді, і де найкраще їх купувати.
Содержание

Які види шарфів бувають?

Хусток та шарфів існує велика кількість – пропонуємо розподілити їх за сезонами для вашої зручності:

  • Теплі: в’язані або трикотажні снуди (кругова в’язка, надягаються як комір) і класичні шарфи, а також горжетки, і шарфи-скейчі.
  • Легкі: до цієї категорії відносяться палантини, шалі, бактуси і хустки.
  • Декоративні: мініатюрні шийні хустки та косинки – такі потрібні для тепла, а для краси.

Шарф
Купити палантин

Як жіночий шарф носять в цьому сезоні?

Як ми згадували на початку, хустки, шарфи і палантини повертаються в моду – їх можна побачити на всіх трендсеттерах світу. Отже, ось цікаві варіанти носки шарфів:

  • Пов’язати на голову. У моді тюрбани і хустки, які носять як обручі або пов’язки в стилі хіпі. Спробуйте цей незвичайний тренд комбінувати з нарочито розслабленим «низом» (наприклад, джинсами-кльош або «маминими» світлими джинсами) – і потрапите в усі модні хроніки!
  • Пов’язати тонкий палантин на руку як браслет або на ремінець сумки.
  • Використовувати тонкий шарф або хустку в якості поясу. Особливий шик – якщо це буде атласний або шовковий матеріал.
  • Носити на шиї. Класика! Можна просто накинути на плечі, а можна красиво зав’язати – пропонуємо вам знайти той варіант, який підійде саме до вашого стилю!

Шарф
Купити палантин

Де можна купити гарний жіночий шарф?

В інтернет-магазині VOVK! Нещодавно у нас з’явився новий підрозділ VOVK ACCESSORIES, дві перші офлайн студії вже відкрилися в Києві, і сміливо заявляємо – це лише початок! Зовсім скоро – більше асортименту, більше сюрпризів і більше якісних товарів для вас.

Тепер ви знаєте, де купувати шарфи від українського виробника, як їх можна носити і красиво пов’язати. Бажаємо стильною осені!

(Visited 1 017 times, 1 visits today)