Як красиво носити палантини від VOVK

Довгий час про шарфи і палантини в модному світі було прийнято забувати – доки бал правив мінімалізм і спорт-кежуал, шарфи в модні аутфіти якось не вписувалися. Однак якщо подивитися на звіти стритстайл-фотографів, то легко помітити, що у всіх містах світу найстильніші хлопці і дівчата завжди полюбляли доповнювати свої образи цікавими деталями. А ще, судячи з останніх тенденцій, в моду входить гіпертрофована багатошаровість, а також ретро-образи з кардиганами на ґудзиках, спідницями міді з носками під туфельки і т.д.

Як ви розумієте, і в першому випадку, і в другому шарфи і хустки стануть доречними. Так що передбачаємо відродження тренду на такі аксесуари, і представляємо вам нашу добірку палантинів, а також поради, як їх носити!

Які бувають види палантинів

Для початку повторимо пройдене – раніше в нашому блозі ми вже писали про те, які види аксесуарів бувають, але повторення зайвим не буде. Отже, поїхали!

  • Снуди. «Закільцьовані» шарфи, або хомути, які одягаються через голову.
  • Палантини для жінок – в класичному розумінні, це широкі і довгі шарфи з тонких, але м’яких тканин: наприклад, трикотажу або кашеміру.
  • Класичні шарфи. Менше, ніж палантини, але зазвичай більш теплі – вони зазвичай в’язані, і мається на увазі, що ви будете їх носити в кілька оборотів.
  • Об’ємні шарфи. Це такий собі гібрид між класичним шарфом і палантином: за формою це скоріше перший, а ось за розмірами і матеріалом швидше нагадує другий.
  • Шарфи-хустки. Якщо класичний шарф зазвичай має прямокутну форму (в довжину більше, ніж в ширину), то хустка швидше нагадує квадрат, який складають навпіл – ну, ви знаєте, як це робиться, наші бабусі можуть дати майстер-клас будь-якому стилісту!

снуд
Купити снуд

З чим носити палантини і шарфи

Пропонуємо вам кілька порад, з чим краще поєднувати той чи інший вид аксесуарів, щоб це виглядало актуально. Благо, в інтернет магазині Vovk як завжди є, з чого вибрати!

  • Снуди і класичні шарфи поєднуйте з пальто, черевиками і брюками з високою посадкою.
  • Палантини і об’ємні шарфи стилісти рекомендують використовувати для створення багатошарового ефекту. Беремо гіпер-об’ємне пальто, під нього вдягаємо все краще відразу, а зверху накидаємо довгий однотонний шарф з трикотажу. Готово!
  • Шарфи-хустки зараз на піку популярності – аналізуючи модні хроніки, можна помітити, що традиційне зав’язування косинки під шиєю увійшло в моду ще влітку, але з приходом зими тільки утвердилося. Більш того, класичні косинки і хустки всіляких розмірів і кольорів були помічені і на чоловіках – в лукбуку світових брендів, на червоних доріжках і т.д. Самий трендовий образ – надіти світлий гольф, поверх нього балаклаву, а зверху ще й хусточку. Тренд, звичайно, сміливий, але цікавий, а головне – теплий! Ваша бабуся була б задоволена.


Купити пальто

Що ж, ми проаналізували, які бувають види шарфів, розповіли вам, на що звернути увагу, і як зав’язати палантини, шалі і хустки так, щоб це виглядало актуально, а не понуро. Проявляйте свою індивідуальність, не бійтеся додавати аксесуари до своїх аутфітам і будьте самими стильними!

(Visited 584 times, 1 visits today)