Победители VOVKLOOK июль

Підсумки VOVKLOOK за липень

Липень закінчився, але не поспішайте з ним прощатися, адже ми ще не підвели підсумки щомісячного конкурсу VOVKlook. Давно не було такої кількості красивих і надихаючих фотографій. Квітучі поля, море, сонячна Європа і її мальовничі вулички. Визначали переможців довго, зате з яким задоволенням. Ну що, поїхали! Зустрічайте трійку переможців:

1-Е МІСЦЕ:  lf_lena

(сертифікат на 1000 грн)
1st_place_vovklook_july
Сонячна і ніжна, по-справжньому літня фотографія переможниці lf_lena не змогла залишити байдужим наше строге, але справедливе журі. Цей знімок для нас став справжнім втіленням літа.

2-Е МІСЦЕ:  janna_egelaya

(сертифікат на 500 грн) 
1st_place_vovklook_july
Друге місце отримала фотографія романтичної і задумливої janna_egelaya, яка, як вона сама написала, знайшла затишне місце, щоб сховатися від виснажливої ​​спеки.

3-Е МІСЦЕ: barkova.marina.designer

(сертифікат на 300 грн) 
3st_place_vovklook_july
Почесне третє місце отримала barkova.marina.designer за незвичайний і дуже атмосферний знімок! Чарівним мамі і доньці вдалося втілити свою мрію і побувати в самому романтичному місті Європи.

Дякуємо всім учасникам за активність і до зустрічі через місяць. Ми з нетерпінням чекаємо на ваші яскраві look-и. І не забуваємо про те, що забрати свої переможні сертифікати ви можете протягом місяця після оголошення результатів!

(Visited 3 399 times, 1 visits today)